reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już nie śpię cała noc też nie spalam tak mnie boli brzuch i kręgosłup, że nie wiem co się dzieje jeszcze takiego bólu nie miałam mam nadzieję, że to nic złego, wzięłam jeszcze teraz nospe i może zasne na parę godzin
Ja dziś ok 4 też się obudziłam z bólem brzucha, kuje mnie tak po bokach. Wzięłam nospe i zasnęłam. Teraz też mnie ćmi trochę, oby to był dobry znak.

Witajcie w ten kolejny piękny dzień :)
Powodzenia na wszystkich wizytach!!!!
 
Dziewczyny robiłam betę w piątek był to 21 dpt wyszła 10753 a w niedziele 23 dpt 15712, czy to poprawny przyrost? Nie za dużo na ten dpt, albo może za mało.. Jak myślicie?
 
Jeszcze się nie cieszę, ale zrobiłam sikańca kurde wiem nie wytrzymałam :p jestem 7 dpt i wyszła delikatna 2 kreska, mąż kazał mi to schować powiedział, że uwierzy dopiero w piątek jak zobaczy z krwi :p i ma rację nie nastawiam się
Ale z Ciebie niecierpliwiec :) ja chyba wytrzymam do piątku, boje się bardzo....

Trzymam kciuki!!!
 
Musiałam hehe jutro idę zrobić progesteron to zrobię jesxze betę ale nie będę się nią sugerować dopiero ta piątkowa
Dlaczego nie bedziesz sie nia sugerowac? Jak jest druga kreska widoczna, tzn ze beta juz wyjdzie, ze cos zaczelo sie dziac. Wiadomo na tym etapie, to jeszcze nie bedzie wysoka, ale jakakolwiek powyzej 5 oznacza, ze dzidzius sie zadamawia. A skoro jest druga kreska(pewnie blada, ale to bez znaczenia), to pewnie wyjdzie cos powyzej 20tu.
 
reklama
Do góry