reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję za tak miłe przyjęcie :) Dziewczynki trzymam za Was kciuki codziennie! Ja mam dopiero wizytę 12.04 i będzie wiadomo co i jak dalej. Zaraz sprobuje wpisać sie do kalendarza :biggrin2:
 
reklama
Roksii miałaś crio jak dobrze pamiętam? Jeśli tak to jutrzejsza beta będzie w pełni wiarygodna
emoji9.png

Tak crio 2 zarodki 3 dniowe

emoji127.png
28.10.2017
Dlaczego nie bedziesz sie nia sugerowac? Jak jest druga kreska widoczna, tzn ze beta juz wyjdzie, ze cos zaczelo sie dziac. Wiadomo na tym etapie, to jeszcze nie bedzie wysoka, ale jakakolwiek powyzej 5 oznacza, ze dzidzius sie zadamawia. A skoro jest druga kreska(pewnie blada, ale to bez znaczenia), to pewnie wyjdzie cos powyzej 20tu.
Moj mąż mnie na ziemię sprowadził i powiedział, że na 100% będziemy pewnie w piątek, jutro jak zrobię betę to już będę wiedziała na czym stoimy ;-)
 
Dziewczyny dlugo czekalyscie na okres po odstawieniu lekow? w piątek wieczorem juz nie wzielam, a tu ni widu ni slychu na okres...
 
Jeszcze się nie cieszę, ale zrobiłam sikańca kurde wiem nie wytrzymałam :p jestem 7 dpt i wyszła delikatna 2 kreska, mąż kazał mi to schować powiedział, że uwierzy dopiero w piątek jak zobaczy z krwi :p i ma rację nie nastawiam się
Ja to bym już skakała pod sufit, choć nie wolno, w życiu nie widziałam drugiej kreseczki...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry