reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny :) niesmialo chcialabym sie do Was przylaczyc- choc czasem ten " problem nieplodnosci"wydaje mi sie tak odlegly a czasem tak bliski... ze musze wrecz tlumaczyc sobie ze dotyczy to takze mnie. Mysle ze rozumiecie co mam na mysli. Podczytuje Was juz jaaakis czas, z przerwami.I jestescie tak bliskie mojemu sercu ze postanowilam sie ujawnic ;) nie wiem czy dobrze robie, ze " znowu sie nakrecam" ale jestem przed drugim podejsciem do icsi i coraz częściej o tym myślę i tak bardzo chce dziecka, tak długo to czekanie juz trwa, i tak bardzo się boję... że chyba zwariuje.przyjmiecie mnie do swojego grona?
hej:) jasne,u Nas bedzie Ci razniej!
 
reklama
Dziewczyny dziś według okresu mam 4 tydzień 5 dzień i jestem 22 dni po punkcji 20 dni po transferze. Czy możliwe, ze juz na dzisiejszym usg będzie widać pecherzyk lub pęcherzyki? Kiedy pojawia się serduszko? Jakoś wszelkie ciążowe objawy mi przeszły oprócz bólu piersi i się trochę martwię. Już wolałabym co rano zaliczyć wymioty przynajmniej miałabym pewność, ze moje Kropki nadal są ze mną...
Pęcherzyk/i na pewno będzie. Ja serduszko widziałam na miesiąc po punkcji.
Powodzenia i czekamy na info. 1, 2 and może 3? :)
 
Czesc dziewczyny :) niesmialo chcialabym sie do Was przylaczyc- choc czasem ten " problem nieplodnosci"wydaje mi sie tak odlegly a czasem tak bliski... ze musze wrecz tlumaczyc sobie ze dotyczy to takze mnie. Mysle ze rozumiecie co mam na mysli. Podczytuje Was juz jaaakis czas, z przerwami.I jestescie tak bliskie mojemu sercu ze postanowilam sie ujawnic ;) nie wiem czy dobrze robie, ze " znowu sie nakrecam" ale jestem przed drugim podejsciem do icsi i coraz częściej o tym myślę i tak bardzo chce dziecka, tak długo to czekanie juz trwa, i tak bardzo się boję... że chyba zwariuje.przyjmiecie mnie do swojego grona?
Witaj!
 
Czesc dziewczyny :) niesmialo chcialabym sie do Was przylaczyc- choc czasem ten " problem nieplodnosci"wydaje mi sie tak odlegly a czasem tak bliski... ze musze wrecz tlumaczyc sobie ze dotyczy to takze mnie. Mysle ze rozumiecie co mam na mysli. Podczytuje Was juz jaaakis czas, z przerwami.I jestescie tak bliskie mojemu sercu ze postanowilam sie ujawnic ;) nie wiem czy dobrze robie, ze " znowu sie nakrecam" ale jestem przed drugim podejsciem do icsi i coraz częściej o tym myślę i tak bardzo chce dziecka, tak długo to czekanie juz trwa, i tak bardzo się boję... że chyba zwariuje.przyjmiecie mnie do swojego grona?
W jednosci sila:) Kazda z nas sie boi ale dzieki temu forum mozna otrzymac wsparcie i pocieszenie. Ja jestem tu co prawda nowa. Ale wasza obecnosc naprawde mi wiele daje. Nikt nas tak nie zrozumie jak inne kobiety:)
 
Dziewczyny dziś według okresu mam 4 tydzień 5 dzień i jestem 22 dni po punkcji 20 dni po transferze. Czy możliwe, ze juz na dzisiejszym usg będzie widać pecherzyk lub pęcherzyki? Kiedy pojawia się serduszko? Jakoś wszelkie ciążowe objawy mi przeszły oprócz bólu piersi i się trochę martwię. Już wolałabym co rano zaliczyć wymioty przynajmniej miałabym pewność, ze moje Kropki nadal są ze mną...
Oska jak ja dobrze Cie rozumiem! mam dokladnie to samo.niepokoj caly czas mi towarzyszy.zastanawiam sie codziennie czy moje kropeczki sa ze mna.przez te plamienia stracilam cala radosc.usg w niedziele .boje sie bardzo .i ja tez tak ja Ty -zadnych objawow
 
reklama
Do góry