reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny!
Gratuluję pozytywnych testów :)
Ja chyba zrobię betę w piątek rano...trochę się boję...
Teraz nic nie czuje, ani brzucha i cycki jakby trochę mniej bolały, tylko wczoraj znowu na aplikatorze to luteiny mikroślady krwi - to czekanie mnie wykończy...a od jutra kolejny tydzień :)
Ale żeby nie marudzić za bardzo, polecam ostatnio ulubiona piosenkę naszego synka - dla Was Wszystkich :)
 
A mam jeszcze pytanie czy lutinus będzie widoczny w badaniu progesteronu? Bo tak się zastanawiam czy nie zbadam sobie progesteronu jutro? Tak z ciekawości bo ten hormon u mnie zawsze słabo rośnie...
Nie no dobra powiem o co chodzi byłam teraz włożyć sobie tabletki do środka patrzę a na wkładce taka brązowa kropeczka z tego co wyczytałam to może być właśnie implantacja ale za mała ilość progesteronu dlatego brązowa, bo normalnie powinna być różowa lub czerwona...A może po prostu wziąć sobie luteine pod język jeszcze albo duphaston co myślicie?
Sorrki dziewczyny że jestem taka upierdliwa ale tyle już przeszłam że wolę dmuchać na zimne...
 
Hej. No w końcu nadszedł ten dzień. O której masz transfer?
Co do testu to Ty pewnie będziesz pierwsza bo ja muszę czekać na sikacza. Masz już jakieś plany?
Transfer o 12, też zacznę od sikacza, boję się robić wcześniej, myślę że tak 9 dpt ,a jak zdążę przed świętami to jeszcze betę w piątek, to będzie 11 dpt, więc coś tam powinno wyjść;) już nie mogę się doczekać

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mam jeszcze pytanie czy lutinus będzie widoczny w badaniu progesteronu? Bo tak się zastanawiam czy nie zbadam sobie progesteronu jutro? Tak z ciekawości bo ten hormon u mnie zawsze słabo rośnie...
Nie no dobra powiem o co chodzi byłam teraz włożyć sobie tabletki do środka patrzę a na wkładce taka brązowa kropeczka z tego co wyczytałam to może być właśnie implantacja ale za mała ilość progesteronu dlatego brązowa, bo normalnie powinna być różowa lub czerwona...A może po prostu wziąć sobie luteine pod język jeszcze albo duphaston co myślicie?
Sorrki dziewczyny że jestem taka upierdliwa ale tyle już przeszłam że wolę dmuchać na zimne...
Kochana duphaston tak nie wyjdzie z krwi, więc zawsze w organizmie jest więcej progesteronu. Możesz jutro iść zrobić dla swojego spokoju, dużo dziewczyn pisało, że właśnie miało brązowe plamienia w trakcie implantacji. Ja np. nie wiem czy to u mnie była implantacja czy coś innego ale jak byłam w WC to na luteiniw było trochę różowej krwi ledwo co. Musimy być dobrej myśli :-) ja progesteron mam robić ww wtorek tak mi doktor kazała
 
Transfer o 12, też zacznę od sikacza, boję się robić wcześniej, myślę że tak 9 dpt ,a jak zdążę przed świętami to jeszcze betę w piątek, to będzie 11 dpt, więc coś tam powinno wyjść;) już nie mogę się doczekać

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super trzymam kciuki za was jutro wasz wielki dzień
 
A mam jeszcze pytanie czy lutinus będzie widoczny w badaniu progesteronu? Bo tak się zastanawiam czy nie zbadam sobie progesteronu jutro? Tak z ciekawości bo ten hormon u mnie zawsze słabo rośnie...
Nie no dobra powiem o co chodzi byłam teraz włożyć sobie tabletki do środka patrzę a na wkładce taka brązowa kropeczka z tego co wyczytałam to może być właśnie implantacja ale za mała ilość progesteronu dlatego brązowa, bo normalnie powinna być różowa lub czerwona...A może po prostu wziąć sobie luteine pod język jeszcze albo duphaston co myślicie?
Sorrki dziewczyny że jestem taka upierdliwa ale tyle już przeszłam że wolę dmuchać na zimne...
A miałaś już badany progesteron po transferze? Nie wszystkie kliniki to praktykują, człowiek byłby spokojniejszy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emilianka6966 - właśnie w tej klinice nie robią żadnych badań, nie ma żadnych weryfikacji, bardziej to embriolog się interesuje bo dzwoni po jakimś czasie i pytaja o wynik testu lekarze mają to gdzieś, podchodzą do człowieka jak do sztuki i następny proszę... Jutro zrobię progesteron jak będzie niski dzwonię do kliniki.
 
Do góry