reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Emilianka6966 - właśnie w tej klinice nie robią żadnych badań, nie ma żadnych weryfikacji, bardziej to embriolog się interesuje bo dzwoni po jakimś czasie i pytaja o wynik testu lekarze mają to gdzieś, podchodzą do człowieka jak do sztuki i następny proszę... Jutro zrobię progesteron jak będzie niski dzwonię do kliniki.
Dokładnie tak zrób, a w jakiej klinice jesteś?
 
reklama
Gyncentrum, chodziłam do oddziału do Bielska bo mam jakieś 20km od domu ale wszystkie zabiegi wykonują w Katowicach a tam już trochę dalej jakies 60km ale i tak nie jest źle, trochę personel kitowy ale jak już tam zaczęłam to już tam narazie będę chodzić...
 
Czesc. Czytam Wasze forum od kilkunastu dni i postanowiłam się odezwać. Zostanę tu na jakiś czas. Ja byłam dziś na tym seminarium. Mam pozytywne wrażenia,nie jest to wielka klinika w której jest mnóstwo pacjentów,wydaje się więc,że każda pacjentka będzie lepiej kojarzona,będzie miała lepszy kontakt z lekarzem,itp. Poza tym niektórzy lekarze pracują też w szpitalu (a to może być pomocne w przypadku problemów np.z hiperstymulacja lub potem przy prowadzeniu ciąży i porodzie).
witamy:)
 
Transfer o 12, też zacznę od sikacza, boję się robić wcześniej, myślę że tak 9 dpt ,a jak zdążę przed świętami to jeszcze betę w piątek, to będzie 11 dpt, więc coś tam powinno wyjść;) już nie mogę się doczekać

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też przed świętami bede próbować już coś tam dojrzeć :)
 
Roksii89 - z tego co tu wyczytałam to dziewczyny brały profilaktyczne do bety. Ja chyba też tak zrobię. Zresztą położna w klinice mówiła że można spokojnie no spe sobie jeść 3x1.
 
reklama
Do góry