reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wyjściem jest jeszcze zajście w kolejną ciążę. Na tej zasadzie można przedłużać właściwie w nieskończoność.
Jutro transferujemy razem;) mój kropek też został zamrożony w 6 dobie, także będziemy wyczekiwać i testować razem, jakiś plan? Kiedy pierwsze testowanie?
Dziękuję bardzo. No właśnie mi na takie wyglądały. :szok:
Nie wiem jak sobie z nim poradzę bo będę sama a przez cała stymulacje mi mąż robił.


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już jutro wielki dzień- transfer - czekałam na niego 4 tygodnie od punkcji, już miałam jakiś dziwny sen, włącza się podświadome myślenie.Nastawiona jestem bardzo pozytywnie, skoro mój mrozaczek wytrzyma do 7 doby to będzie twardziel, przetrzyma resztę i zostanie z mamą na zawsze;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Będę trzymać kciuki!! Niech brzuchy nam pęcznieją jak kwiaty na wiosnę.
 
Tak jak w przypadku Ilony - podaj mi swoje terminy i spróbuj proszę jeszcze ze 2 razy samodzielnie.
Jeśli nie dasz rady wstawić nowych wierszy pomiędzy, może spróbuj dodać swój termin na końcu.

Ale serio popróbuj, mnie też się udało za 2gim razem dopiero.
10 kwietnia betowanie
 
Hej Dziewczyny chyba cos mi wychodzi...
1491113264-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No jakiś cień się jawi na horyzoncie

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry