reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i gites, zaraz sama przetestuje (u mnie nie trzeb była tej apki) i dodam opis jak to zrobić do posta z kalendarzem.
Dziewczyny wszystko pięknie śmiga!!!

Przetestujcie :)
Sklep Play -> wyszukajcie arkusze google -> zainstalujcie -> po zainstalowaniu otwórzcie
Edycja łatwa jak na kompie.

Dzięki Gosia za podpowiedź!!!
 
M@gda - tak patrzę na kalendarz który wystawiłaś i gdzieś wcieło moją betę a byłyśmy zaraz jedna pod drugą...Też mam na 11.04. hmm ciekawe ale już dodałam na dole bo nie umiem między wierszami, byłam słaba z informatyki...
 
M@gda - tak patrzę na kalendarz który wystawiłaś i gdzieś wcieło moją betę a byłyśmy zaraz jedna pod drugą...Też mam na 11.04. hmm ciekawe ale już dodałam na dole bo nie umiem między wierszami, byłam słaba z informatyki...

W porządku, jeśli nie uda się następnym razem, rano zawsze mogę posortować po dacie. Już przesunęłam.

Dziewczyny, mogą się zdarzać jeszcze tego typu wpadki, zanim wszystkie się nie nauczymy jak to robić (ja szczególnie), ale proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :) Będzie lepiej.
 
W porządku, jeśli nie uda się następnym razem, rano zawsze mogę posortować po dacie. Już przesunęłam.

Dziewczyny, mogą się zdarzać jeszcze tego typu wpadki, zanim wszystkie się nie nauczymy jak to robić (ja szczególnie), ale proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :) Będzie lepiej.
Z apka to juz bardzo proste :)
 
reklama
Do góry