reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już jutro wielki dzień- transfer - czekałam na niego 4 tygodnie od punkcji, już miałam jakiś dziwny sen, włącza się podświadome myślenie.Nastawiona jestem bardzo pozytywnie, skoro mój mrozaczek wytrzyma do 7 doby to będzie twardziel, przetrzyma resztę i zostanie z mamą na zawsze;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie twardziel jakich mało, zostanie z mamusia na 9 miesięcy, powodzenia jutro :-*
 
Już jutro wielki dzień- transfer - czekałam na niego 4 tygodnie od punkcji, już miałam jakiś dziwny sen, włącza się podświadome myślenie.Nastawiona jestem bardzo pozytywnie, skoro mój mrozaczek wytrzyma do 7 doby to będzie twardziel, przetrzyma resztę i zostanie z mamą na zawsze;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Zostanie [emoji110] Trzymam mocno kciuki [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny i bylyscie dzis na seminarium w fertimedice? Jak wrazenia Wasze?

Czesc. Czytam Wasze forum od kilkunastu dni i postanowiłam się odezwać. Zostanę tu na jakiś czas. Ja byłam dziś na tym seminarium. Mam pozytywne wrażenia,nie jest to wielka klinika w której jest mnóstwo pacjentów,wydaje się więc,że każda pacjentka będzie lepiej kojarzona,będzie miała lepszy kontakt z lekarzem,itp. Poza tym niektórzy lekarze pracują też w szpitalu (a to może być pomocne w przypadku problemów np.z hiperstymulacja lub potem przy prowadzeniu ciąży i porodzie).
 
Czesc. Czytam Wasze forum od kilkunastu dni i postanowiłam się odezwać. Zostanę tu na jakiś czas. Ja byłam dziś na tym seminarium. Mam pozytywne wrażenia,nie jest to wielka klinika w której jest mnóstwo pacjentów,wydaje się więc,że każda pacjentka będzie lepiej kojarzona,będzie miała lepszy kontakt z lekarzem,itp. Poza tym niektórzy lekarze pracują też w szpitalu (a to może być pomocne w przypadku problemów np.z hiperstymulacja lub potem przy prowadzeniu ciąży i porodzie).
Witaj,

Każdy mile widziany a w kupie raźniej. Na jakim etapie jesteś?
 
Czesc. Czytam Wasze forum od kilkunastu dni i postanowiłam się odezwać. Zostanę tu na jakiś czas. Ja byłam dziś na tym seminarium. Mam pozytywne wrażenia,nie jest to wielka klinika w której jest mnóstwo pacjentów,wydaje się więc,że każda pacjentka będzie lepiej kojarzona,będzie miała lepszy kontakt z lekarzem,itp. Poza tym niektórzy lekarze pracują też w szpitalu (a to może być pomocne w przypadku problemów np.z hiperstymulacja lub potem przy prowadzeniu ciąży i porodzie).
Cześć :D witamy Cie :)
 
Czesc. Czytam Wasze forum od kilkunastu dni i postanowiłam się odezwać. Zostanę tu na jakiś czas. Ja byłam dziś na tym seminarium. Mam pozytywne wrażenia,nie jest to wielka klinika w której jest mnóstwo pacjentów,wydaje się więc,że każda pacjentka będzie lepiej kojarzona,będzie miała lepszy kontakt z lekarzem,itp. Poza tym niektórzy lekarze pracują też w szpitalu (a to może być pomocne w przypadku problemów np.z hiperstymulacja lub potem przy prowadzeniu ciąży i porodzie).
potwierdzam, ja bylam tez na seminarium ale i lecze sie tam. to jest klinika kamerana, lekarz Cie kojarzy niesa nastawieni na kase. nie namawiaja na ivf tylko faktycznie najpierw iui itd. ja mam duze nadzieje z nimi zwiazane jest tam duza empatia aha i zdecydowalam sie na akupunkture przed ivf. rozumiem ze Ty startujesz unich do ivf? masz juz lekarza wybranego? na jakim jestes etapie?
 
reklama
potwierdzam, ja bylam tez na seminarium ale i lecze sie tam. to jest klinika kamerana, lekarz Cie kojarzy niesa nastawieni na kase. nie namawiaja na ivf tylko faktycznie najpierw iui itd. ja mam duze nadzieje z nimi zwiazane jest tam duza empatia aha i zdecydowalam sie na akupunkture przed ivf. rozumiem ze Ty startujesz unich do ivf? masz juz lekarza wybranego? na jakim jestes etapie?
Tak,startuje do IVF. Mam wybranego lekarza,dr Iwonę Sz. Na koniec maja planuje zacząć symulację. A Ty u kogo się leczysz? Nad akupunktura jeszcze nie myślałam,ale na warsztaty "Wyluzowanie na żądanie" się zapisałam
 
Do góry