reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A co do pracy to chciałam dodać że nie mieszkam w Polsce i rok temu zmieniłam pracę.
Musze sobie pilnować bo u nas to tyle uchodźców i Arabów ze pracodawca ma w czym wybierać :no:
Gratuluję 5 rocznicy :)
Hehe dobre [emoji4] ale mowia ze im ponoć nie chce sie pracowac wiec raczej mozesz byc spokojna [emoji5] [emoji6] a to jeśli moge zapytac to gdzie mieszkasz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale chyba nie znikasz całkiem??
Wytrzyma do czerwca i się urodzi śliczny,zdrowy Bobas co będzie oszczedzal mamusie ;) (marzenia [emoji14] )
[emoji110][emoji110][emoji480][emoji480]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję, dziękuję! Nie musi oszczędzać, byle zdrowy był :-)
Całkiem zniknąć się nie da - przywiązałam się, więc będę zaglądać i czytać. Ale na pewno nie tak regularnie jak do tej pory.
Potrzebuję czasu dla rodziny i dla siebie.
Pozdrawiam!
 
Hehe dobre [emoji4] ale mowia ze im ponoć nie chce sie pracowac wiec raczej mozesz byc spokojna [emoji5] [emoji6] a to jeśli moge zapytac to gdzie mieszkasz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
W
Hehe dobre [emoji4] ale mowia ze im ponoć nie chce sie pracowac wiec raczej mozesz byc spokojna [emoji5] [emoji6] a to jeśli moge zapytac to gdzie mieszkasz?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Niemcy - Sarlouis a leczę się w kinderwunschzentrum w saarbrücken. Nawet klinika fajna tylko nie podają dużo informacji! Wczoraj jak pytałam o betę to mi powiedzieli ze negatywna ale nic ile? ani ze mam powtórzyć? No masakra
 
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Wczoraj miałam transfer więc wiecie jak okrutne oczekiwanie mnie teraz czeka :) Planuję betę na czwartek, ktoś jeszcze będzie testował podobnie? razem raźniej

Jest to moja druga procedura i trzeci transfer, trzymajcie kciuki, w końcu do trzech raz sztuka :)
 
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Wczoraj miałam transfer więc wiecie jak okrutne oczekiwanie mnie teraz czeka :) Planuję betę na czwartek, ktoś jeszcze będzie testował podobnie? razem raźniej

Jest to moja druga procedura i trzeci transfer, trzymajcie kciuki, w końcu do trzech raz sztuka :)
Witaj [emoji4] oj to troche już przeszlas. Trzymam kciuki [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Wczoraj miałam transfer więc wiecie jak okrutne oczekiwanie mnie teraz czeka :) Planuję betę na czwartek, ktoś jeszcze będzie testował podobnie? razem raźniej

Jest to moja druga procedura i trzeci transfer, trzymajcie kciuki, w końcu do trzech raz sztuka :)

Witaj. Trzymam kciuki.
Ja maiłam transfer we wtorek, lekarz kazał mi testować 11.04, czyli az 2 tyg po... a ja zachowuje się jak "chciałaby a boi się", żeby przetestować się wcześniej, może... czwartek...

Powodzenia
 
Sol ale Polsce zdrowa ciąża po ivf tez nie jest inaczej traktowana. Ja mam standardowe badania do wykonania, jeśli chodzi o poród to też niczym się nie różni opieka okoloporodowa. A jak ciąża jest zagrożona to czy z ivf czy naturalna to opieka jest bardziej wzmozona.

[emoji127] 28.10.2017
Wiem wiem tylko, że w PL jest dużo więcej badań i sprawdzenia co się dzieje.
W UK jest tylko usg 2x na 12 i 20 tydzień ciąży i chyba chodzi głównie o ten brak wiedzy i potwierdzenia, że wszystko jest ok.
Ja osobiście musiałam sprawdzać częściej bo po takim oczekiwaniu bałam się czy wszystko jest ok.
 
W

Niemcy - Sarlouis a leczę się w kinderwunschzentrum w saarbrücken. Nawet klinika fajna tylko nie podają dużo informacji! Wczoraj jak pytałam o betę to mi powiedzieli ze negatywna ale nic ile? ani ze mam powtórzyć? No masakra
Ja musialam powtorzyc po 2 dniach ale i tak juz wiedzialam ze nic z tego. W pon daj koniecznie znac co tam w klinice powiedzieli [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Wczoraj miałam transfer więc wiecie jak okrutne oczekiwanie mnie teraz czeka :) Planuję betę na czwartek, ktoś jeszcze będzie testował podobnie? razem raźniej

Jest to moja druga procedura i trzeci transfer, trzymajcie kciuki, w końcu do trzech raz sztuka :)
Witamy na forum i trzymamy kciuki ilu dniowe zarodki miałaś podane?
 
Do góry