reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Coraz bliżej :)
A Ty masz jakieś objawy po tym Crinone?
Bo czytam że po transferze czujesz się dobrze :)
Ja po progesteronie mam ogromne "oczy" . Rosną mi o 2 rozmiary i strasznie mnie bolą.
Poza tym jakiejkolwiek objawy czy ich brak cokolwiek świadcza.
Kiedy będziesz testować? Będziesz twarda i dasz radę wytrzymać do bety bez sikancow?
Nie mam żadnych objawów cycki bolą ale mnie zawsze bolą bo mam torbiele.
Chyba z czystej ciekawości zrobię sikańca ale jeszcze zobaczę 4 mam zrobić progesteron, a 7 beta jeszcze długi czas przed tym ważnym dniu zobaczymy co będzie hehe

Ps. proszę o wpisanie mnie do kalendarza na betę 7 kwietnia.

Ale faktycznie patrzę w lusterko to piersi są bardziej okrągłe takie fajne kiedyś takie miałam jak brałam tabelki, mam duży biust ogólnie więc jakieś tam różnicy nie zobaczę :p
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)
Czy ktoras z Was miala moze weryfikacje po transferze? Chyba malo ktora klinika je zleca a szukam jakiegos punktu odniesienia.
Mialam 2 blastki , 1BC i 3BB
3dpt - beta 1.9
6dpt - beta 16.34
Czy ktoras z Was moze miala podobnie?
Powodzenia dla wszystkich :-) bociany juz lataja wiec tylko czekac na wiosenne dobre wiesci :-)

Ja miałam 6dpt 15,2
 
A dostałaś teraz prolutex?z tego co pamiętam miałaś wysoki progesteron.
Tak. Dostałam. Na te moje bole brzucha. W usg jest wszystko ok, ale może pomoże.
Dziś mam 298 progesteronu. Ale ja mam dziwne jednostki, Doktor zawsze przelicza. Bo ja nie robie badań w invicta. Za drogo.
Teraz biorę 3 razy 2 luteiny dopochwowej, 3 razy 4 podjezykowej i ten prolutex.
 
Witajcie dziewczyny :-)
Czy ktoras z Was miala moze weryfikacje po transferze? Chyba malo ktora klinika je zleca a szukam jakiegos punktu odniesienia.
Mialam 2 blastki , 1BC i 3BB
3dpt - beta 1.9
6dpt - beta 16.34
Czy ktoras z Was moze miala podobnie?
Powodzenia dla wszystkich :-) bociany juz lataja wiec tylko czekac na wiosenne dobre wiesci :-)
Ja "studiowalam" na forach weryfikacje z 6dpt (mowa o blastkach) i te dziewczyny, ktore zaszly w ciaze mialy najczesciej tego dnia bete 10-20. 6ego dnia moglaby jeszcze byc zerowa, ale wtedy szanse jednak mniejsze, wiekszosc w tym 6dpt bedzie miec pozytywna. Teraz tylko oby rosla :)
 
reklama
Dziewczyny, jestem happy :) Od pierwszego dnia cyklu startuję z długim protokołem czyli zaczynam antyki - najpóźniej w poniedziałek to się wydarzy ;)

Jednak techniki zamrażania i późniejszego wykorzystania oocytów są jeszcze mało efektywne także zdecyduję się na zapłodnienie 6 komórek a resztę pewnie wywalimy.

Jeszcze mam zrobić AMH (do refundacji leków) i morfologię - do punkcji. W końcu dołączę do Was :p

Kto zaczyna ze mną? :rofl:
Ja zaczynam w maju krotki to moze sie jakos zrównamy!! :) teoretycznie @ powinnam dostać 4.03, wiec jesli bierzesz pełny cykl antyki to będziemy szły równo :)

Wszystkie terminy pozajmowane, umówiona jestestwem na wizytę dopiero 5 kwietnia, ale do tego czasu mogę dostać już @.
W dodatku nie tylko u mojego męża stwierdzono mutację, u mnie występuje też jedna, a dokładnie mutacja G20210G>A, ponoć powoduje, że mogę mieć wysokie prawdopodobieństwo poronienia. Genetyka mam zapisanego na 6 kwietnia, także kuuuupa stresu przed nami.

Nie wiem czy nie będę musiała robić kolejnego badania na mutację czynnika v leiden.
No pełno niewiadomych, więc możliwe że i pgd nas czeka, a nie bardzo chcę ingerować w zarodki.
Vinszka, mutacja genu który ci wyszedł bądź v-Leiden, który masz zrobić (czyli trombofilia) to wpływa tylko na krzepliwość i nie musisz wg mnie badać z tego powodu zarodków, tylko brac cała ciąże porządna dawkę clexane i acard. Obowiązkowo. Tylko tak sie leczy trombofilie. W zasadzie odkrytą trombofilie łatwo sie "leczy" w ciąży bo wlasnie wdraża sie clexane + acard i gotowe.

Dziewczynki z forum iui, też z Wami zaczynałam historię z iui;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

I ja jestem z wątku IUI :)
Ja tu pierwsza wpadłam a ostatnia ruszam ze stymulacja. Niespodziewane niestety kłody pod nogi ciagle jakies mogą nas spotkać. Takze mam nadzieje ze w maju to juz na 100% ruszę ze stymulką!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Do góry