reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja zaczynam w maju krotki to moze sie jakos zrównamy!! :) teoretycznie @ powinnam dostać 4.03, wiec jesli bierzesz pełny cykl antyki to będziemy szły równo :)


Vinszka, mutacja genu który ci wyszedł bądź v-Leiden, który masz zrobić (czyli trombofilia) to wpływa tylko na krzepliwość i nie musisz wg mnie badać z tego powodu zarodków, tylko brac cała ciąże porządna dawkę clexane i acard. Obowiązkowo. Tylko tak sie leczy trombofilie. W zasadzie odkrytą trombofilie łatwo sie "leczy" w ciąży bo wlasnie wdraża sie clexane + acard i gotowe.



I ja jestem z wątku IUI :)
Ja tu pierwsza wpadłam a ostatnia ruszam ze stymulacja. Niespodziewane niestety kłody pod nogi ciagle jakies mogą nas spotkać. Takze mam nadzieje ze w maju to juz na 100% ruszę ze stymulką!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Ruszysz, ruszysz i uda sie fantastycznie! Jajek bedzie ile trzeba i beda swietnej jakosci ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Będzie dobrze. Ja też tak miałam. Bardzo mi dokuczal prawy jajnik bo on się najwięcej naprodukowal. Bolał mnie potem przy każdym kichnieciu czy kaszlnieciu przez całą ciążę. Czasami aż się zwijalam z bólu. Przy siusiu też szczególnie jak przetrzymalam za długo.
Dbaj o siebie. Dużo pij. Jedź zdrowo i na pewno nie wpłynie to źle na ciążę.
Trzymaj się kochana.
[emoji7] [emoji7] [emoji8]
 
Mam nadzieje :). Zaczne sobię już pewne rzeczy ogarniać, żeby podczas stymulacji się nadmiernie nie męczyć. Choć może przesadzam i samopoczucie jakoś bardzo sie nie zmienia?
Ja pierwsza stymulację przeszłam rewelacyjnie ale przy drugiej miałam trochę gorzej. Byłam jak bomba zegarowa i w dodatku jajniki bardzo czułam ale tragedii nie było

[emoji127] 28.10.2017
 
Zaczynam czuć brzuch i plecy jak na @ i takie rozpieranie, a po kręgosłupie przechodzą ml zimne dreszcze. Mam nadzieję, że to dobry znak
Ja też przez kilka dni nie mogłam spać i czytałam albo oglądałam tv. To rozpieranie też jest mi dobrze znane. Wyszło pozytywnie[emoji7] Nie chce Cię nakręcać, ale kiedy testujesz?[emoji4]
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy się od 3 lat, endometrioza, 6iui a teraz zaczęłam stymulacje do ivf. Zastanawiamy się z mężem jak to dalej będzie. Ile komórek zapłodnić, ile podać w transferze czy to wszystko zależy od nas czy od lekarza jak to jest?
Hej trzymam kciuki. A wątpliwości najlepiej z lekarzem rozwiać. Ostateczna decyzja należy do Was

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry