reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy się od 3 lat, endometrioza, 6iui a teraz zaczęłam stymulacje do ivf. Zastanawiamy się z mężem jak to dalej będzie. Ile komórek zapłodnić, ile podać w transferze czy to wszystko zależy od nas czy od lekarza jak to jest?

Cześć Mery,
Zgodnie z ustawą mogą zaplodnic 6jajek . To ile Ci podadzą zależy w sumie od Was, lekarz jednak na pewno zasugeruje lepsze rozwiązanie. Przeważnie podają dwa trzydniowe zarodki albo jedna blastocyste, zależy jak Wam się będą rozwijac.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja praktycznie nic nie czulam i teraz tez tylko czasami mnie cos zakuje i tyle.az sie zaczynam martwic bo to 5 tc a ja nie mam zadnych objawow a ponadto te plamienia.
Ja własnie też żadnych objawów oprócz tego że mogłabym cały czas spać i ciagle chce mi się siku.. W nocy to maskara.. Byłam dzisiaj na usg takim nie planowanym i pecherzyk jest :)
 
Oska a Ty wiesz jakie masz duże jajniki przy tej hiperce?
Jak się w ogóle czujesz?
Jeden jajniki 6 cm, a drugi 7, 1. Czuje się niby ok tylko brzuch pobolewa i opuchnięty. Gdy dużo chodzę to boli bardziej. Pije dużo wody i co pół godziny siku. Mam nadzieję, ze wypłuczę trochę te hormony. Duszniďci brak, więc nie jest źle. Oby tylko ciąży to nie zaszkodziło. Kupiłam dziś esseliv forte żeby odciążyć trochę wątrobę i jutro pierwszy raz gotuję krupnik, bo kasza jaglana to białko, które teraz jest potrzebne. Kucharka ze mnie marca, ale co się nie robi dla Kropek [emoji7]
 
Odebrakam wczoraj swoje wyniki Ana2 wyszly slabo dodatnie o mianie 1:160 o typie swiecenia ziarnistym i jaderkowym :(
Niby niskie ale mam bole stawow, kregoslupa, jestem czesto zmeczona nawet jesli nic nie robilam co mogloby mnie zmeczyc. Ahh :( dostalam skierowanie od rodzinnego do WIM w Warszawie na dalsza diagnostyke jutro dzwonie sie rejestrowac.
Mam nadzieje ze sie wyrobie do polowy kwietnia :) zeby zaczac stymulacje. Kolejne podejscie na encortonie i juz sie nie dam zbyc lekarzowi ze niepotrzebny
Gosiu trzymam kciuki żeby diagnostyka szybko poszła. A jak Twój M - jak oparzenia?
 
Super. Trzymam kciuki!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki wielkie. Już w poniedziałek o 14 transfer 6 dniowego kropka. :szok: Na szczescie moje owulacje w 6 dniu cyklu były moim wymyslem więc jest dobrze. Dziś endometrium było 13mm. Wydałam ponad 1000 zł na leki. O matko! Byłam w 6 aptekach za Crinone i w końcu udało mi się kupić. Teraz chyba padne od tych wszystkich dawek progesteronu i estradiolu.:baffled:
 
Jeden jajniki 6 cm, a drugi 7, 1. Czuje się niby ok tylko brzuch pobolewa i opuchnięty. Gdy dużo chodzę to boli bardziej. Pije dużo wody i co pół godziny siku. Mam nadzieję, ze wypłuczę trochę te hormony. Duszniďci brak, więc nie jest źle. Oby tylko ciąży to nie zaszkodziło. Kupiłam dziś esseliv forte żeby odciążyć trochę wątrobę i jutro pierwszy raz gotuję krupnik, bo kasza jaglana to białko, które teraz jest potrzebne. Kucharka ze mnie marca, ale co się nie robi dla Kropek [emoji7]
Będzie dobrze. Ja też tak miałam. Bardzo mi dokuczal prawy jajnik bo on się najwięcej naprodukowal. Bolał mnie potem przy każdym kichnieciu czy kaszlnieciu przez całą ciążę. Czasami aż się zwijalam z bólu. Przy siusiu też szczególnie jak przetrzymalam za długo.
Dbaj o siebie. Dużo pij. Jedź zdrowo i na pewno nie wpłynie to źle na ciążę.
Trzymaj się kochana.
 
Dzięki wielkie. Już w poniedziałek o 14 transfer 6 dniowego kropka. :szok: Na szczescie moje owulacje w 6 dniu cyklu były moim wymyslem więc jest dobrze. Dziś endometrium było 13mm. Wydałam ponad 1000 zł na leki. O matko! Byłam w 6 aptekach za Crinone i w końcu udało mi się kupić. Teraz chyba padne od tych wszystkich dawek progesteronu i estradiolu.:baffled:
Super coraz bliżej :-) też biorę Crinone jeszcze zostało mi po punkcji, więc po transferze kupiłam tylko duphaston
 
reklama
Super coraz bliżej :-) też biorę Crinone jeszcze zostało mi po punkcji, więc po transferze kupiłam tylko duphaston
Coraz bliżej :)
A Ty masz jakieś objawy po tym Crinone?
Bo czytam że po transferze czujesz się dobrze :)
Ja po progesteronie mam ogromne "oczy" . Rosną mi o 2 rozmiary i strasznie mnie bolą.
Poza tym jakiejkolwiek objawy czy ich brak cokolwiek świadcza.
Kiedy będziesz testować? Będziesz twarda i dasz radę wytrzymać do bety bez sikancow?
 
Do góry