reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny.
Jak stosowałyście relanium po transferze? Ile razy dziennie, bo ja w sumie sama poprosiłam o ten lek, jedyną informację jaką udzieliła mi doktorka to żeby nie bać się tego leku bo uspokaja macicę i ułatwia zagnieżdżenie ale nie powiedziała czy stosować jakieś konkretne dawki.
Przez 3 dni dwa razy dziennie bralam :) i nospe 3 razy dziennie do odwolania
 
reklama
Hej Dziewczyny.
Jak stosowałyście relanium po transferze? Ile razy dziennie, bo ja w sumie sama poprosiłam o ten lek, jedyną informację jaką udzieliła mi doktorka to żeby nie bać się tego leku bo uspokaja macicę i ułatwia zagnieżdżenie ale nie powiedziała czy stosować jakieś konkretne dawki.
Też chcę ni
Przez 3 dni dwa razy dziennie bralam :) i nospe 3 razy dziennie do odwolania
Też chcę wziąć jutro nospe bo jak się denerwuje to zaciskam uda i brzuch. W domu mam tylko forte może taka być, czy po pół brać
 
Też chcę ni

Też chcę wziąć jutro nospe bo jak się denerwuje to zaciskam uda i brzuch. W domu mam tylko forte może taka być, czy po pół brać
Ja mam zapisana nospe max. Nospa i relanium zeby nie bylo skurczy macicy i zarodek nie wyskoczyl do jajowodu.
Do tego acard i fragmin orzeciwzakrzepowo. Duphaston i luteina. Estrofem 3 razy dziennie. no i kwasy foliowe witaminy itp.
Przez 3 dni po transferze vralam jeszcze mufacit ale to niewiem na co.
 
Czyli nawet 3 zbożowe dziennie będą nieszkodliwe? Zawsze piłam rano kawę z mlekiem a teraz planuje przerzucić się na zbożową bo ją chyba można pić?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pilam normalna.kawe i nikt mi nie mowil ze nie moge. Ale ja nie przepadam za moca kawa wiec.pije tylko raz dziennie, rano, i ta kawa to tak na prawde to wiecej mleka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli nawet 3 zbożowe dziennie będą nieszkodliwe? Zawsze piłam rano kawę z mlekiem a teraz planuje przerzucić się na zbożową bo ją chyba można pić?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od samej stymulacji do końca ciąży piłam rozpuszczalna kawę. Tylko z dużą ilością mleka. Nikt nie mówił, że nie wolno

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co tam u ciebie?! Jak nastawienie i jak się czujesz przed transferem?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdenerwowana jestem i chyba nawet dom to czuje. Pralka zaczela przeciekac i jakis filtr z piecu wysiadl (czy cos) i rano zimno bylo, cieplej wody uzytkowej tez nie bylo, wiec... jade do rodzicow 140km zeby chociaz czysta przed transferem byc :d Wracam we wtorek kolo poludnia. Bo sam transfer na 17.
Co prawda maz cos pogrzebal i zaczelo dzialac niedawno, ale sam mowi, ze nie wie czy usunal przyczyne, czy skutek, wiec nie wie czy znow nie siadzie a ja juz sie domu zapowiedzialam a dawno tam nie bylam, bo mama angine miala. Tata ucieszyl sie, ze.w.koncu przyjade bo po kolejnej chemii jest i jest slaby, wiec jade.

I tak sobie mysle... narazie im powiedzialam ze wybieram nadgodziny i dlatego przyjade na początku tygodnia i do tego sama, ale moze wszystko mnie tam prowadzi zeby im.w.koncu powiedziec... ze sie leczymy i ze transfer bede miala. Nie wiem.

Edit: Zapomnialam dodac ze tyle sie dzieje,.ze nie bede miala czasu duzo o tym myslec.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie dziękuję, Żeby nie zapeszac :p
Ale faktycznie siedzę jak na szpilkach powiem wam, że nie będę się stosować po transferze co ma być to będzie. Będę spokojna jutro jak już będą ze mną, że już pierwszy transfer będzie za mną. Myślę o moich fasolkaxh, żeby dały radę jutro
Kciuki Kochana! Dobre masz podejście :*
 
Do góry