reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wlasnie to ze lekarz mowiac ze mam juz swoj wiek ze dzieci chore maga byc to pomyslalam zeby tylko zdrowe ale nie mialam pojecia ze takie beda konskwencje bo zapewniano mnie ze bedzie dobrze z tym badaniem.

U nas było tak że z lekarzem ustaliliśmy co musielibysmy zrobić w naszej sytuacji żeby osiągnąć sukces ale sam wybór pakietu odbył się z opiekunem pacjenta lekarz nie wnikal czy bierzemy pakiet standard czy all inclusive. Wzięliśmy cenniki poprzeliczalismy i wybór należał do nas, dopiero po 2 tyg.podpisywalismy umowę., lecze się u prof.Lukaszuka., punkcie robił dr.Glodek. Jedynie co to się trochę wkurzylam ostatnio jak patrzę na rozpiskę z transferu a tam info że embrio glue nie zastosowano a my zapłaciliśmy za ten klej. Napewno się w czwartek o to upomne., ciekawe co odpowiedzą., najważniejsze że pozytywnie u mnie się zakończyło i tego życzę równie Tobie:)
 
reklama
No wiem, ze byloby przegieciem, ale to naprawde mi wyglada na straszne naciaganie wiec sama nie wiem.
A co do robienia kilku stymulacji to wiesz - niskie amh komorek jest zazwyczaj malo i nie wiadomo ile przetrwa az do 5 doby wiec to moze trwac w nieskonczonosc i kosztowac majatek...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tu czasem tak robią zbierają po 2-3 jajka że stymulacji robią 3 stymulacjie i potem zapladniaja.Co nie zmienia faktu żeby zrobić pgd z powodu 35 lat w takiej sytuacji.Znam przypadki bo robią pgd dziewczyny bo tak chcą i już ale mają co trzymać do 5 doby.
 
Yyyyy ja piłam normalnie a "jajków jak mrówków" było. Urosło prawie 40, z czego pobrali 20 najbardziej rokujących i 17 było całkowicie dojrzałych.
Czyli nawet 3 zbożowe dziennie będą nieszkodliwe? Zawsze piłam rano kawę z mlekiem a teraz planuje przerzucić się na zbożową bo ją chyba można pić?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry