reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to trzymamy kciukasy [emoji8]
Nie dziękuję, Żeby nie zapeszac :p
Ale faktycznie siedzę jak na szpilkach powiem wam, że nie będę się stosować po transferze co ma być to będzie. Będę spokojna jutro jak już będą ze mną, że już pierwszy transfer będzie za mną. Myślę o moich fasolkaxh, żeby dały radę jutro
 
Zapłaciła już za pakiet ?
To że wspomniała że przy ahm 0.2 i słabym nasileniu macie małe szansę i wspomniała o adocji zarodka to się z nią zgodzę ale do stymulacji musiałaś podejść by wiedzieć ile jajek uda Ci się znieść i jak sprawa się rozwinie byś sprawę miała jasną że zrobiłaś wszystko ....
Ale proponując Ci biopsjie zarodków w Twojej sytuacji zmniejsza Twoje szansę strasznie......
Cała niedzielę próbuje to zrozumieć i nie daję rady.
No właśnie dla mnie jest szokiem ze nie dostalam informacji odpowiedniej ze te pgd w moim przypadku zmniejszy szanse na ivf zwlaszcza ze jak teraz wertuje wszystko o programie pgd to moj przypadek nie jest w wyższym ryzyku wiec ona zalecajac ten program albo nie ma pojecia albo chce nabic pieniadze dla punku w gdyni inaczej nie moge tego zrozumieć. Bo powinna wyjasnic ze pgd moze byc ryzykowne przy niskim amh i jak nie ma ryzyka genetycznego to lepiej zrezygnowac z tego badania ale tylko kasa sie liczy w placowce w gdyni nie pacjent. Jutro bede dzwonic rano czy mozna zrezygnowac jeszcze z tego. Nas tylko genetyk probowala namówić na kilka wiecej symulacji co by bylo bardzo kosztowne ale tez nic nie powiedziala ze zmniejszamy sobie sanse na ivf i ze lepiej moze zrezygnowac z tego pgd jak bedzie mniej komorek. Glowa mi pęka od tego wszytkiego.
 
Nie dziękuję, Żeby nie zapeszac [emoji14]
Ale faktycznie siedzę jak na szpilkach powiem wam, że nie będę się stosować po transferze co ma być to będzie. Będę spokojna jutro jak już będą ze mną, że już pierwszy transfer będzie za mną. Myślę o moich fasolkaxh, żeby dały radę jutro
Ile zabierasz Kropeczek? I nie stresuj się, bo będzie dobrze. Dobra passa trwa i tak zostanie.
 
U nas było tak że z lekarzem ustaliliśmy co musielibysmy zrobić w naszej sytuacji żeby osiągnąć sukces ale sam wybór pakietu odbył się z opiekunem pacjenta lekarz nie wnikal czy bierzemy pakiet standard czy all inclusive. Wzięliśmy cenniki poprzeliczalismy i wybór należał do nas, dopiero po 2 tyg.podpisywalismy umowę., lecze się u prof.Lukaszuka., punkcie robił dr.Glodek. Jedynie co to się trochę wkurzylam ostatnio jak patrzę na rozpiskę z transferu a tam info że embrio glue nie zastosowano a my zapłaciliśmy za ten klej. Napewno się w czwartek o to upomne., ciekawe co odpowiedzą., najważniejsze że pozytywnie u mnie się zakończyło i tego życzę równie Tobie:)
Ja pierwsze slysze o opiekunie , w gdyni wydali tylko pakiet taki jaki moja doktor zalecila i z zadnym opiekunem nic nie konsultowalam bo nikt nic nie mowil ze mamy jakiegos opiekuna. Teraz wychodzi ze w gdyni placowka to porażka nie chce wypowiadac sie ogolnie na temat invicty bo byc moze w innych placowkach jest ok.
 
Hej Dziewczyny.
Jak stosowałyście relanium po transferze? Ile razy dziennie, bo ja w sumie sama poprosiłam o ten lek, jedyną informację jaką udzieliła mi doktorka to żeby nie bać się tego leku bo uspokaja macicę i ułatwia zagnieżdżenie ale nie powiedziała czy stosować jakieś konkretne dawki.
 
reklama
Do góry