reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nic z tego nie rozumiem.....
Jak ktoś może Ci kazać wziąść ten pakiet:szok:
Przy ahm 0.2 jeśli dobrze pamiętam to i tak nie masz refundacji na leki...
Więc jedyne co mi przychodzi do głowy to że chce zrobić Ci kilka stymulacji by uzbierac jajka wtedy zaplodnic i zrobić bezsensowne pgd . Różne dziwne rzeczy już czytałam Ale to .....

Nie mam nic na refundacje bo w polsce nie jestem ubezpieczona. A mialam podjac decyzje jedynie od ilu zarodków zrobic badanie pgd zaznaczylismy ile bedzie w pierwszej stymulacji zarodkow tyle zbadac. Za każdą kolejna stymulacje bysmy musieli placic dodatkowo za leki ok 3.5 tys. To nie chodzi jeszcze za te dodatkowe koszty tylko na wizycie u doktor powiedziala zebysmy z duzym dystansem podchodzili do tego ivf z naszymi zarodkami zeby miec świadomość ze moze sie nie udać bo mamy male szanse i ze nastepnym razem sprobowac z zarodkami od dawcy. Dlatego nie chcielismy wiecej stymulacji przy tak małych szansach ale teraz jak sie nie uda zmieniamy lekarza.
 
reklama
@nieagatka
Nie no chyba nie aż tak jak nie będzie co badać bo nie będzie nic w 5 dobie to nie mogą wziąść pieniędzy za badania którego nie zrobili.....

No wiem, ze byloby przegieciem, ale to naprawde mi wyglada na straszne naciaganie wiec sama nie wiem.
A co do robienia kilku stymulacji to wiesz - niskie amh komorek jest zazwyczaj malo i nie wiadomo ile przetrwa az do 5 doby wiec to moze trwac w nieskonczonosc i kosztowac majatek...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też chodziłam do tej kobiety... Byłam na 3 wizytach i invicte zamienilam na Gametę... Zupełnie inne podejście do pacjenta...
To co w invicta jeszcze mnie wkurzylo to to ze pani genetyk probowala wcisnac dla męża badania genetyczne wartosci ok 3 tys. Gdzie mój mąż wykonal wczesniej dokladnie te same badania za niższą cene w tej samej klinice tylko ze pani genetyk nie potrafila znaleźć w serwisie medipoint wynikow wiec wypisala zalecenie wykonac jeszcze raz oczywiście mąż nie zrobil tego. No i dziewczyny na recepcji pobieraja oplate jak cos jest w pakiecie, trzeba pilnowac by nie zaplacic za cos co juz bylo oplacone.
 
@Julita1234 super gratulacje.
Proszę przypomnij mi po ilu dniach od transferu robiłaś sikańca i ilu dniowe zarodki.

A co do naciągania kasy to chyba każda klinika tak robi, my też robiliśmy milion badań niby tak potrzebne i jak były wyniki to doktor nawet nie patrzyła na nie
 
@Julita1234 super gratulacje.
Proszę przypomnij mi po ilu dniach od transferu robiłaś sikańca i ilu dniowe zarodki.

A co do naciągania kasy to chyba każda klinika tak robi, my też robiliśmy milion badań niby tak potrzebne i jak były wyniki to doktor nawet nie patrzyła na nie
D zieki zobaczymy jaka jutro beta wyjdzie to wtedy będę się cieszyć. 18 miałam transfer jeden 5 dniowy blastus. Dziś jest 8 dzien
 
Dziewczyny czy się orjentujecie jak to jest z prawem pracy. Jeżeli podpisałam już umowę na czas nieokreślony ale ważna jest od 1 kwietnia, to czy jeżeli poj de od 1 na zwolnienie to będę chroniona czy nie
 
@Julita1234 super gratulacje.
Proszę przypomnij mi po ilu dniach od transferu robiłaś sikańca i ilu dniowe zarodki.

A co do naciągania kasy to chyba każda klinika tak robi, my też robiliśmy milion badań niby tak potrzebne i jak były wyniki to doktor nawet nie patrzyła na nie
No nie każda, bo w mojej miałam zleconych mnóstwo badań, cześć zrobiłam z pakietu medycznego który mam z pracy. Nie wszystkie się udało, bo np za amh i kilka innych musiałam zapłacić ale i tak trochę oszczędziłam.
 
reklama
Dziewczyny, czy też brałyscie antybiotyk przed punkcją i transferem bo muszę dzisiaj wziąć i się zastanawiam po co to?
 
Do góry