reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chce isc w czwartek na bete. Nie wiem czy wytrzymam, a z drugiej strony boje sie.... ech.... :)
Tez sie bałam. Gdy przyszedł wynik kazałam siostrze go sprawdzić, bo nie miałam odwagi. Nawet teraz się zastanawiam, czy na pewno jest na tak i czy przyrosty są odpowiednie. Miałam powtórzyć jutro betę, ale pojadę do lekarza i zobaczymy co powie. Trzymam za Ciebie kciuki. Ja nie wytrzymałam ż betowaniem, ale miałam wszelkie wsKaziuki, ze będzie dobrze [emoji4]
 
reklama
Tez sie bałam. Gdy przyszedł wynik kazałam siostrze go sprawdzić, bo nie miałam odwagi. Nawet teraz się zastanawiam, czy na pewno jest na tak i czy przyrosty są odpowiednie. Miałam powtórzyć jutro betę, ale pojadę do lekarza i zobaczymy co powie. Trzymam za Ciebie kciuki. Ja nie wytrzymałam ż betowaniem, ale miałam wszelkie wsKaziuki, ze będzie dobrze [emoji4]
To tak jak ja a raczej mój maz. Latał z tymi testami jak wariat
 
Wykupilas jakiś pakiet? Przecież te badania kosztują ok 9 tyś i nie robi się ich bo Tak.....
A już napewno nie robi się ich jak za 2 komórki . Ja nie wiem ..... może nie widziałaś po co i na co .... Ja bym tam jutro biegła i powiedziała że tych badań nie chcę.
Jeszcze nam powiedziala doktor ze moga sie dzieci chore rodzic bo wiek juz taki i ze badanie wykluczy choroby. Wiec troche przerazilo mnie to ale nie dala nam wyboru ze mozemy skorzystać z innego programu tanszego. Najlepiej zasugerować o chorobach by pacjent czuł presje.
 
Bety nie zrobie wczesniej niz w czwartek bo w czwartek mam na popoludnie do pracy wiec moge isc rano. Myslicie zeby sikanca zrobic wcześniej...?
 
Bety nie mam zrobie wczesniej niz w czwartek bo w czwartek mam na popoludnie do pracy wiec moge isc rano. Myslicie zeby sikanca zrobic wcześniej...?
Możesz zrobić, ale nie martw się jeśli nie wyjdzie. Moja znajoma robiła i wyszedł negatywnie, a beta dzień później na tak. Ile już jest u Ciebie od punkcji?
 
Mam program dokladnie taki "program ivf all inclusive genetics NGS" on kosztowal ponad 20.000 i powiedziano nam ze my kwalifikujemy sie tylko do tego programu ze musi byc badanie genetyczne i zadnej innej opcji nam nie dała. Mnie w polsce nie ma teraz, jutro jedynie moge zadzwonie ale pewnie nic to nie zmieni. Jak lekarz zapewnia ze program jest odpowiedni i ze w naszym przypadku musi byc no to ja juz nie wiem czy ufac jakiemukolwiek lekarzowi wiem ze moja doktor nie ma pojecia po co sa różne programy poprostu daje te droższe.

Powiem tylko tyle: ktos robi Cie w ch...a (przepraszam za slowo).
Wg mnie nie ma zadnych podstaw zeby zedrzec z Was taka kase i robic to badanie. Przy dwoch komorkach moze byc tak, ze zadna do 5 doby nie dotrwa i co - nastepne 20.000zl z Was beda chcieli zedrzec za kolejne podejscie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam program dokladnie taki "program ivf all inclusive genetics NGS" on kosztowal ponad 20.000 i powiedziano nam ze my kwalifikujemy sie tylko do tego programu ze musi byc badanie genetyczne i zadnej innej opcji nam nie dała. Mnie w polsce nie ma teraz, jutro jedynie moge zadzwonie ale pewnie nic to nie zmieni. Jak lekarz zapewnia ze program jest odpowiedni i ze w naszym przypadku musi byc no to ja juz nie wiem czy ufac jakiemukolwiek lekarzowi wiem ze moja doktor nie ma pojecia po co sa różne programy poprostu daje te droższe.
Evulek ja bym dzwonila na Twoim miejscu do kliniki i jeśli nie chcesz tych badań to powiedziała to i tyle. To Ty decydujesz. A macie już opłacona procedurę?
 
Do góry