reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj jadę na wizytę, dzisiaj 3 dc także jeszcze trochę czasu do transferu,tak świetnie się czuje bez żadnych leków, chyba organizm potrzebował takiego odpoczynku:) ale dziś się dowiem co mnie czeka, pewnie worek tabletek przed transferem,psychicznie czuje się już dużo lepiej, dieta i spacery przynoszą rewelacyjne efekty,będę musiała przystopować z szaleństwem na podwórku z psami,ale mam nadzieję że w przyszłości ciąża będzie na tyle bezproblemowa, że będę mogła prowadzić lekko aktywny tryb życia, tego sobie i wszystkim życzę:) Jak pogoda u Was? Bo mnie nastraja tylko do jednego- koc i ciepła herbata:)
 
Ale jest mały kłopot. Od wczoraj wieczorem gardło tak mnie boli, ze przełknąć nie mogę. Co na to wziąć?? Nie zaszkodzi to przy początkowym etapie ciąży?? Cała zima bez przeziębienia, a teraz mnie bierze!!

Ja bralam *spam* (chyba tak to sie nazywa) na gardlo, reszta sama musiala przejsc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za wysoką betę, udany transfer, udane wizyty oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


15.03 - M@gda - wizyta przed crio
15.03 - Karolina1984 - kontrola przed transferem
15.03 - oska305 - transfer
15.03 - aniasiwa - betowanie 3
15.03 - Emilianka6966 - wizyta przed tranfserem

16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - yplocka - wizyta w klinice
16.03 - Bertha - histeroskopia
18.03 - Julita1234 - transfer
18.03 - Dusia_88 - transfer
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
20.03 - sylwetka86 - betowanie
21.03 - Natalia93 - betowanie
21.03 - ludek - histeroskopia
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
22.03 - adunnnia90 - betowanie
22.03 - Ilona88 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
24.03 - Roksii89 - wizyta przed crio
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wpisz mnie prosze na 24.03 usg serduszkowe:)
 
Czyli zaklepany dla mnie od miesiecy poczeka jeszcze troche :)
A jak sie czujesz ? Kubus sie odwrocil czy dalej dupcia do przodu ?
Kubus jest juz ulozony glowka w dol i od prawie dwoch tyg tylko lezakuje bo jest juz bardzo nisko i polozna mi powiedziala ze tak niskie ulozenie powinno byc w 38 tyg a u nas jest 36+3. A wiec lezymy i odpoczywamy mam juz wszystko gotowe. Polozna 2 razy w tyg do mnie przychodzi. W poniedzialek jade na wizyte i bede juz wiedziala kiedy bedzie cc.
 
Tulipanów 1988 Ty potrzebujesz luteiny ?
Dziewczynom czasem zostaje to możecie się dogadać niech któraś podeślę jeśli to kwestia kilku tab..
Dziewczynki dzięki za odzew to nie dla mnie .
U mnie już 22tc i nie brałam luteiny.
Ja potrzebuje jedno opakowanie, jakby ktoras miala byloby super, ale planuje raczej wycieczke do kliniki :)
 
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj jadę na wizytę, dzisiaj 3 dc także jeszcze trochę czasu do transferu,tak świetnie się czuje bez żadnych leków, chyba organizm potrzebował takiego odpoczynku:) ale dziś się dowiem co mnie czeka, pewnie worek tabletek przed transferem,psychicznie czuje się już dużo lepiej, dieta i spacery przynoszą rewelacyjne efekty,będę musiała przystopować z szaleństwem na podwórku z psami,ale mam nadzieję że w przyszłości ciąża będzie na tyle bezproblemowa, że będę mogła prowadzić lekko aktywny tryb życia, tego sobie i wszystkim życzę:) Jak pogoda u Was? Bo mnie nastraja tylko do jednego- koc i ciepła herbata:)
Czekam na dobre wiadomości [emoji4] [emoji110] u mnie tez pogoda nastraja do lezakowania z ciepla herbatka.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wow, wow super! Dzielna malenka jestes! Rosnij zdrowo!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry