reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, ja też mam heterozygotyczna ct. Homocysteine teraz badam co 2 tygodnie i wynik jest w normie ale w ciąży lubi skakać podobno . Wiesz, 80 procent lekarzy nie bardzo wie co z tym wynikiem genetyki zrobić. Mój miejscowy lekarz nic by mi nie dał bo "połowa kobiet ma ta mutacje", no i ma rację ale jeśli są w stanie donosic ciążę to ok a ja nie byłam w stanie. No i poszłam do hematologa i to on w porozumieniu z klinika dał mi zastrzyki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No, właśnie ja w pierwszej ciąży miałam badane,ale ze względu na wynik nie dostałam zastrzyków.Muszę teraz zbadać. Dzięki.
 
Ale jest mały kłopot. Od wczoraj wieczorem gardło tak mnie boli, ze przełknąć nie mogę. Co na to wziąć?? Nie zaszkodzi to przy początkowym etapie ciąży?? Cała zima bez przeziębienia, a teraz mnie bierze!!
 
Dziewczyny kochane, powiedzcie mi proszę w którym dniu stymulacji hormonalnej miałyście punkcje jajników? Można określić 'na oko' w którym dniu cyklu pradopodobnie wypadnie? Pytam bo mąż wyjeżdża...i jeśli nie wstrzelimy się w kolejnym cyklu to dopiero będzie szansa w czerwcu...załamałam się :(

Niech mąż odda naisienie do zapłodnienia. Mój w trakcie punkcji był w trasie. Całą procedurę przeszłam niestety sama.
 
Mam pytanie do dziewczyn, które miały transfer na naturalnym cyklu, jakie leki miałyście, bo ja mam tylko ten aerozol później pewnie się dowiem co jesxze 3 dni przed transferem, aaaaa i jeszcze acard. Mam 3 op Crinone po punkcji mi zostało bo miałam to brać jak by miał być transfer, trochę to kosztowało i nie wiem, czy to jeszcze będzie potrzebne jak nie to się wkurze

Ja bez leków ani przed ani po
 
reklama
Może któraś z dziewczyn z forum ma na zbyciu.

Tulipanów 1988 Ty potrzebujesz luteiny ?
Dziewczynom czasem zostaje to możecie się dogadać niech któraś podeślę jeśli to kwestia kilku tab..
Dziewczynki dzięki za odzew to nie dla mnie .
U mnie już 22tc i nie brałam luteiny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry