reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny kochane, powiedzcie mi proszę w którym dniu stymulacji hormonalnej miałyście punkcje jajników? Można określić 'na oko' w którym dniu cyklu pradopodobnie wypadnie? Pytam bo mąż wyjeżdża...i jeśli nie wstrzelimy się w kolejnym cyklu to dopiero będzie szansa w czerwcu...załamałam się :(
Nina - moj tez wyjezdzal i z tego powodu mrozilismy nasienie... Moze tez dla pewnosci zamrozcie ?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiec mi jeszcze ,czy te badanie na homocysteine robisz prywatnie?czy może dostajesz od jakiegoś lekarza skierowanie ?I czy miałaś wyższy wynik niż ja 4.91 ja robiłam w invicie ,ale to w 2013r.
Wszystko robie prywatnie. Pierwszy wynik wyszedł mi powyżej 9 jednostek a teraz przy lekach i suplementacji waha się między 4 a 5.5 ale w normie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje wszystkim dziewczynom pozytywnych bet i pieknych dzwiekow serduszka :)
Witam nowe kolezanki na forum i sciskam kciuki za pozytywne informacje na kazdym etapie
@AniaCh83 a czy dostalas zastrzyki clexan ?

No wlasnie nie dostałam takiego zalecenia , a nawet w domu mam te zastrzyki. Zapomniałam zapytać na wizycie przed i w czasie trasnferu. A chyba powinnam brać co ? Mam tylko acard (400 utrogestanu, 2xduphaston i 3xestrofem)

A powiedzcie mi dlaczego nie jedne z nas dostaja Encorton a inne nie ? Ja nie dostalam. A ostatnie wizyty czuje jakby były z przypadku,nikt sie na mnie nie skupił zupełnie , wrr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny beta 968 a progesteron 92,6...to dobrze?
Beta piekna kochana :) z progesteronem sie nie znam, ja dzwonilam do kliniki pytac sie o leki i przy okazji spytalam sie czy musze robic jeszcze jakies badania, np. Progesteron powiedziala ze nie ma potrzeby, takze z tym ci nie powiem jaki wynik ma byc, bo nie bede robila, licze ze wiedza co panie tam w klinice mowia :)
 
reklama
Beta piekna kochana :) z progesteronem sie nie znam, ja dzwonilam do kliniki pytac sie o leki i przy okazji spytalam sie czy musze robic jeszcze jakies badania, np. Progesteron powiedziala ze nie ma potrzeby, takze z tym ci nie powiem jaki wynik ma byc, bo nie bede robila, licze ze wiedza co panie tam w klinice mowia :)
no wlasnie ten progesteron bardzo urosl...i wyglada ze w normie...a ty juz betki nie robisz?
 
Do góry