reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oooo to niezle cie djagnozowali :)
Haha no faktycznie, ale z miasta wojewódzkiego musiałam wyjechać 100 km do ciut mniejszego miasta w celu poszukiwania lekarza który będzie chciał właśnie diagnozowac. Mnie stawy bolą od dzieciństwa ale tu gdzie mieszkam mimo ob i crp wskazujących na mega stan zapalny reumatolodzy i immunolodzy uważali ze nic mi nie jest i pewnie symuluje. A śmieszne badanie cytokin za kilka stów pokazało ze u mnie byle stan zapalny organizm rozdmuchuje zamiast zwalczać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wow gratulacje! !

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jest mały kłopot. Od wczoraj wieczorem gardło tak mnie boli, ze przełknąć nie mogę. Co na to wziąć?? Nie zaszkodzi to przy początkowym etapie ciąży?? Cała zima bez przeziębienia, a teraz mnie bierze!!
Mnie jak gardło bolało przed transferem to piłam bardzo dużo herbaty z imbirem miodem i cytryną i w ciągu 2 dni pomogło.Możesz jeszcze zrobić wywar z tymi składnikami plus czosnek .
 
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje ,zdrówka dla Was :biggrin2:
 
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ogromne gratulacje. Utul Malutką od nas [emoji7] [emoji7] [emoji7]
 
No wlasnie probuje sie odprezyc i ogladam jakies
Dokładnie , najlepsze jest zdystansowanie. Myślenie pozytywne, ale nie nastawianie sie na sukces. Ja sie modlę nie o JAKAS betę, ale o zupełnie jednoznaczna. Żebym nie musiała latać do lab wiecej niz 2-3 razy. Poprzednim razem sie nalatalam. Wciąż były jakies niepewności. Starałam sie podchodzić zadaniowo, od wizyty do wizyty, od badania do badania, nie planowałam przyszłości. Straszne to było, ale lepsze niz jakbym w skowronkach latała śpiewając na prawo i lewo co sie we mnie dzieje. Dystans dystans i jeszcze raz dystans.
Teraz , 3dpt tez mi ciezko, staram sie o tym nie myślec , choc nie omija mnie huśtawka "na pewno sie uda<-->na pewno nic z tego nie bedzie... "
Zastanawiam sie kiedy zrobić betę, kusi mnie 9dpt, a nie 10, jak powiedział lekarz. Chciałabym uniknąć kilku weryfikacji, do labu mam spory kawałek No i kasa-£35-40 kosztuje mnie jedno badanie, w Pl zaczęłabym pewnie od 8dpt :)

@Felia, cześć , milo Cie 'poznac' , kiedy betujesz??



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czesc Aniu, mysle ze w poniedzialek, w 10 dpt tak jak sugerowal lekarz. Tylko jeszcze nie wiem czy z rana czy jednak nie po poludniu. Jezeli po poludniu to wyniki beda prawdopodobnie dopiero na wtorek rano. Musze zobaczyc, czy damy rade wczesniej wyrwac sie z pracy, inaczej troche sobie poczekam, ale nie bede znow wydawala na badania prywatnie, bo to jednak sumuje sie a wydatkow jest sporo.

Troche mnie od wczoraj pobolewa brzuch, mam takie klucie w okolicach jajnikow i znow zaczelam myslec a wsumie dobrze mi juz nawet wczoraj szlo. Tyle tych seriali w telewizji naogladalam sie, ze nawet na krotko o wszystkim zapomnialam. Niestety jedno klucie, jedno bulgotanie, itd i znow cos we mnie stalo na bacznosc.
 
Z racji tego ze mamusia moja stresowala Sie i krwawila ,plamila na przemian od 30 tyg postanowilam przyjsc wczoraj na swiat Z waga usg 2690 a Po porodzie 2500 zaoszczedzajac jej stresow ;)czylam mamusie przez 15 min i lezalam w ramionach taty Po czym przeniesli mnie do lozeczka incubatorka gdzie jest mi dobrze ,czuje ridzicow obecnosc jest mi cieplo i czekam na pierwsze krople mleczka
Pozdrowki cioteczki ,to ja Nicole Joanna ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji4] zdrowka dla mamusi i córeczki [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry