reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziekuje macie racje, lepiej brac, a jak sie skonczy to podjade po recepty, wole nie ryzykowac bo bym pozniej do konca zycia sobie nie darowala :)tak sie zastanawiam jeszcze czy jakbum poszla prywatnie do lekarza u siebie w muejscowosci to czy by mi recepty nie wypisal?
Pewnie wypisze bez problemu. Sama na własną rękę nic podejmuj decyzji o zmniejszeniu dawki. Rozwija się w tobie mini istotka i lepiej niech tak zostanie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam,

chcialabym dolaczyc do waszego grona, bo jednak potrzebuje z kims pogadac i podzielic sie obawami, myslami. Chyba oswiruje sama. Jestem krotko po drugim transferze. Pierwszy transfer zakonczyl sie ciaza jakby biochemiczna. Niestety po 10 dpt beta wynosila nie cale 15 a pozniej juz tylko co kilka dni spadala. Teraz mam za soba strasznie stresujacy transfer, po ktorym zamiast cieszyc sie to ryczalam. Dzis jestem w 4 dpt i bije sie z myslami, co bedzie. Moze to grono tutaj pozwoli mi troche oderwac sie od rozmyslania i doszukiwania sie przeroznych negatywnych objawow, z ktorych juz chyba wszystkie u siebie stwierdzilam i w jeszcze wiekszy stres popadlam.
Boże dziewczyny gdzie tracicie wiarę w siebie i swoje maluszki! To właśnie dla nich musimy być silne! Trzymam mocno kciuki za Ciebie, za nas wszystkie z forum i za te kobiety które nas podgladaja i za te które podchodzą do procedury nawet nie wiedząc że taki wątek istnieje (o ile to możliwe [emoji39]). Siedzę czasami na korytarzu kliniki i widzę jak pary nawet na siebie nie patrzą, są tam ale myślami 1000 km dalej. My z mężem tez mieliśmy kryzysy ale nigdy nie staliśmy się dla siebie tacy "obcy".
GŁOWY DO GÓRY I CYCKI DO PRZODU!!!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże dziewczyny gdzie tracicie wiarę w siebie i swoje maluszki! To właśnie dla nich musimy być silne! Trzymam mocno kciuki za Ciebie, za nas wszystkie z forum i za te kobiety które nas podgladaja i za te które podchodzą do procedury nawet nie wiedząc że taki wątek istnieje (o ile to możliwe [emoji39]). Siedzę czasami na korytarzu kliniki i widzę jak pary nawet na siebie nie patrzą, są tam ale myślami 1000 km dalej. My z mężem tez mieliśmy kryzysy ale nigdy nie staliśmy się dla siebie tacy "obcy".
GŁOWY DO GÓRY I CYCKI DO PRZODU!!!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Masz racje.trzeba walczyc,ale zmienne nastroje nie pomagaja.ja tez mam chwile radosne i prawie jestem pewna ze sie udalo a za chwile znowu dół.niewiadomo skad to sie bierze.wrecz ze skrajnosci w skrajnosc
 
Nie mogę czytać takich rzeczy bo mnie coś trafi ale jak dalej PiS będzie u władzy to skończy się na tym, że invitro będzie zakazane jak aborcja ,i kliniki będę pochowane po piwnicach
Najgorsze jest to,że przez wprowadzenie 500+ zmobilizowali sobie elektorat,który do tej pory był uspiony :/
Zamiast tego powinni wprowadzić niższy VAT na ubranka i kosmetyki itp, niższe opłaty za przedszkola. Ale nic tak nie wyciągnie ludzi do urn jak rzeczywista kasa :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak mi kazali placic za wizyte kiedy chcialam zaswiadczenie o ciazy to zakladam, ze z recepta byloby tak samo [emoji37]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co,zapytaj lekarza jak masz kontakt tel. Ja byłam pod opieką Novum i jak kiedyś mi zabrakło leku to wystawiła mi receptę i zostawiła w recepcji, nic nie płaciłam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę

15.03 - M@gda - wizyta przed crio
15.03 - Karolina1984 - kontrola przed transferem
15.03 - oska305 - transfer
15.03 - aniasiwa - betowanie 3
15.03 - Emilianka6966 - wizyta przed tranfserem
16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - yplocka - wizyta w klinice
18.03 - Julita1234 - transfer
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
20.03 - sylwetka86 - betowanie
21.03 - Natalia93 - betowanie
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
22.03 - adunnnia90 - betowanie
22.03 - Ilona88 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
24.03 - Roksii89 - wizyta przed crio
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wpisz mnie prosze na 16.03 Histeroskopia


Hope, popieram i też wierzę że i my się doczekamy :)

Też jestem z Wrocławia :)
Ja tez z Wrocka :) Ludek, ty gdzie bedziesz robic ivf?
 
Wiesz co,zapytaj lekarza jak masz kontakt tel. Ja byłam pod opieką Novum i jak kiedyś mi zabrakło leku to wystawiła mi receptę i zostawiła w recepcji, nic nie płaciłam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja na szczescie juz odstawiam leki za 3 dni calkowicie wiec mam nadzieje kwestia recept nie bedzie mnie dotyczyc [emoji1307][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry