reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam,

chcialabym dolaczyc do waszego grona, bo jednak potrzebuje z kims pogadac i podzielic sie obawami, myslami. Chyba oswiruje sama. Jestem krotko po drugim transferze. Pierwszy transfer zakonczyl sie ciaza jakby biochemiczna. Niestety po 10 dpt beta wynosila nie cale 15 a pozniej juz tylko co kilka dni spadala. Teraz mam za soba strasznie stresujacy transfer, po ktorym zamiast cieszyc sie to ryczalam. Dzis jestem w 4 dpt i bije sie z myslami, co bedzie. Moze to grono tutaj pozwoli mi troche oderwac sie od rozmyslania i doszukiwania sie przeroznych negatywnych objawow, z ktorych juz chyba wszystkie u siebie stwierdzilam i w jeszcze wiekszy stres popadlam.
 
reklama
Bardzo dobrze Cie rozumiem.ja juz jestem po trzecim transferze.dwa nieudane niestety.nie moge znalezc sobie miejsca.mam coraz czesciej smutne mysli.nie wiem czemu ale nie potrafie uwierzyc w powodzenie mimo ze obiecalam sobie ze bede wierzyc z calych sil do konca.zla jestem na siebie
 
Witam,

chcialabym dolaczyc do waszego grona, bo jednak potrzebuje z kims pogadac i podzielic sie obawami, myslami. Chyba oswiruje sama. Jestem krotko po drugim transferze. Pierwszy transfer zakonczyl sie ciaza jakby biochemiczna. Niestety po 10 dpt beta wynosila nie cale 15 a pozniej juz tylko co kilka dni spadala. Teraz mam za soba strasznie stresujacy transfer, po ktorym zamiast cieszyc sie to ryczalam. Dzis jestem w 4 dpt i bije sie z myslami, co bedzie. Moze to grono tutaj pozwoli mi troche oderwac sie od rozmyslania i doszukiwania sie przeroznych negatywnych objawow, z ktorych juz chyba wszystkie u siebie stwierdzilam i w jeszcze wiekszy stres popadlam.
Super, że jesteś razem raźniej :-)
 
Witam,

chcialabym dolaczyc do waszego grona, bo jednak potrzebuje z kims pogadac i podzielic sie obawami, myslami. Chyba oswiruje sama. Jestem krotko po drugim transferze. Pierwszy transfer zakonczyl sie ciaza jakby biochemiczna. Niestety po 10 dpt beta wynosila nie cale 15 a pozniej juz tylko co kilka dni spadala. Teraz mam za soba strasznie stresujacy transfer, po ktorym zamiast cieszyc sie to ryczalam. Dzis jestem w 4 dpt i bije sie z myslami, co bedzie. Moze to grono tutaj pozwoli mi troche oderwac sie od rozmyslania i doszukiwania sie przeroznych negatywnych objawow, z ktorych juz chyba wszystkie u siebie stwierdzilam i w jeszcze wiekszy stres popadlam.
Witamy,u nas otrzymasz wsparcie ,dziewczyny są cudowne :),staraj się zrelaksować,może melise wypij.Będzie dobrze,musi być!
 
Dziekuje dziewczyny :)

No wlasnie Elvka, gdyby tak po prostu dalo sie wylaczyc te mysli, to pewnie od razu troszeczke by ulzylo i ten czas oczekiwania bylby moze nie przyjemniejszy ale latwiejszy. Moj partner stara sie potrzymywac mnie na duchu, ale jednak trudno jest. Chyba tez przez to, ze nie potrafi odpowiedziec mi na wiele rzeczy, na temat ktorych czuje sie nie wystarczajaco poinformowana przez klinike. Wlasnie przez to tez ostatni transfer byl dla mnie niemalze horrorem. Mimo to, staram sie jakos przez to przebrnac.
 
Felia [emoji110][emoji110][emoji110]witaj i mam wielka nadZ ze Po tym co JuZ przeszlas to JuZ teraz Tylko bedzue divrze !!!i przejdziesz poczytac grupe ciezaroweczki Po invitro ;)!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje dziewczyny :)

No wlasnie Elvka, gdyby tak po prostu dalo sie wylaczyc te mysli, to pewnie od razu troszeczke by ulzylo i ten czas oczekiwania bylby moze nie przyjemniejszy ale latwiejszy. Moj partner stara sie potrzymywac mnie na duchu, ale jednak trudno jest. Chyba tez przez to, ze nie potrafi odpowiedziec mi na wiele rzeczy, na temat ktorych czuje sie nie wystarczajaco poinformowana przez klinike. Wlasnie przez to tez ostatni transfer byl dla mnie niemalze horrorem. Mimo to, staram sie jakos przez to przebrnac.

Witaj Felia!

Wiecie co dziewczyny, widze, ze dzisiaj temat oczekiwania na bete. Moze to zabrzmi okropnie, ale mnie pomoglo totalne zdystansowanie sie do calego tematu transferu, po prostu to olałam, a pierwsze piec dni siedzialam sama w domu. Zupelnie o tym nie myslalam, tylko leki mi przypominaly, ogladalam jakies glupoty w tv typu malanowski i ukryta prawda [emoji16] itp zeby zaangazowac swoj umysl w obce sprawy a nie swoje. Wiec glowa do gory, szybko zleci! I zycze wszystkim oczekujacym wysokich bet [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak Wy to wytrzymalyscie? W sobote mialam transfer a ja juz na glowe dostaje...bije sie z myslami a gdzie dalej...tak strasznie sie boje ze sie nie uda :-( i jeszcze to siedzenie w domu...dobija...siedzisz sama i ciagle myslisz

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Uda się. Musisz myśleć pozytywnie, nawet jeśli nie dla siebie to dla tej malej kropeczki która jest w Tobie. Musisz dać jej siłę. Wiem ze nie chcesz się nastawiać żeby nie było wielkiego rozczarowania ale uwierz w siebie i w swoje dzieciątko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry