reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja tez krew oddalam i czekam...do 13 ...chyba jajko zniose;)stresik jest.piersi wcale nie bola i to mnie martwi...miala ktoras z was tak?choleeernie sie boje...
ja nie miałam żadnych objawów a beta 6dpt była 46!!! potem 9dpt 206 i nadal nic. A jak się rozkręciło później:-p to mdłości itp...przez całą dobę.
 
reklama
Oo ladnie. ja niby mialam 12 jajek a pobrali 9 komorek.
miałaś 12 dojrzałych pęcherzykow i z nich pobrano płyn:-) z oocytem, ale czasem pęchole są puste komórki mogą być niedojrzałe, albo zdegenerowane i w efekcie nie mamy z 12 pęcholi 12 komórek zawsze:-p tylko np. 9 tak jak u Ciebie to dobry wynik był:-) u mnie pobrali 24 i komórek zdolnych do zapłodnienia było 17.
 
Wszystkim dziewczynkom życzę powodzenia i dużo szczęścia;) a mnie dzisiaj obudził silny ból brzucha, chyba okres sie wyklaruje, szybko dość ,23 dzień cyklu, a mam pytanie w jakim dniu cyklu tak średnio odbywa się transfer 6 dniowych blastocyst? Bo muszę jakoś tak uplanować żeby coś wolnego wziąć? Jak u Was było?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam w 19 dniu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Kobietki przepraszam że mało się udzielam ale u nas zastój po trzech procedurach :/ Mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :). został nam jeden mrozaczek i chce się przygotować na transfer. I tu moje pytanie w którym dniu cyklu mialyscie histeroskopie ?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam histero miedzy 11-13 dc, nie pamietam dokladnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nie miałam żadnych objawów a beta 6dpt była 46!!! potem 9dpt 206 i nadal nic. A jak się rozkręciło później:-p to mdłości itp...przez całą dobę.
WItam. Mam takie male pytanko czy 9 dpt przy takiej becie robilas moze test ? Pytam bo ja dzis zrobilam test i wyszedl negatywny i jade wlasnie po pracy na krew bhcg ... I stresa mam:/
 
WItam. Mam takie male pytanko czy 9 dpt przy takiej becie robilas moze test ? Pytam bo ja dzis zrobilam test i wyszedl negatywny i jade wlasnie po pracy na krew bhcg ... I stresa mam:/
ja robilam i wyszedl negatywny.klamia te sikance.ale ciezko ich nie robic:)nie stresuj sie...sikacz negatywny o niczym nie przesadza...powodzenia!
 
ja robilam i wyszedl negatywny.klamia te sikance.ale ciezko ich nie robic:)nie stresuj sie...sikacz negatywny o niczym nie przesadza...powodzenia!
No a czlowiek jest glupi...bo wie ze niby lepiej nie robic ale i rak zrobi:( odezwe sie jak bede miec wynik... Zaraz po 15 jade. Nie dziekuje:) a Ty na jakim etapie jestes?
 
Witam wszystkich :)
Moje pierwsze in vitro 04.2014 zakończone sukcesem - 19.01.15 na świat przyszła nasza córeczka.
Drugie in vitro - criotransfer 27.02. 8 dpt zrobiłam test z moczj i wyszła druga blada krecha, ucieszyłam się i pobiehłam na bhvg, wynik 16... Zmartwiłam się, że tak mało ale przecież to bardzo wcześnie. 10 dpt beta 7... Załamałam się i pomyślałam że po wszystkim, ale... Dziś piwtórzyłam dla pewności bhcg i wyszło 17,3. Też bardzo niskie, w pierwszej ciąży na tym etapie miałam już ok 1800. Boje się ciąży pozamacicznej... Nie wierze chyba, że to się może jeszcze dobrze skończyć. W klinice każą dalej brać leki i czekać 2 tyg na usg. Ciężko tak czekać w niepewności. Czh ktoś miał podobną sytuację? Jak się to skończyło?
 
reklama
Do góry