reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja tez krew oddalam i czekam...do 13 ...chyba jajko zniose;)stresik jest.piersi wcale nie bola i to mnie martwi...miala ktoras z was tak?choleeernie sie boje...
Jeszcze za wcześnie na objawy ciąży :)
Spokojnie, jeszcze tak Cię będą boleć że się dotknąć nie będziesz mogła :)
Mnie zaczęły boleć dopiero chyba ok 8-9tc. Na szczęście nie bolą cały czas :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam takie głupie pytanie jestem w cyklu przed stymulacja na anty teraz i zaczynam odczuwac pieczenie narządów i posmarowałam clotrimazolum i przemylam tantum rosa. Co myślicie? Czy to jest megafon problem?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tez krew oddalam i czekam...do 13 ...chyba jajko zniose;)stresik jest.piersi wcale nie bola i to mnie martwi...miala ktoras z was tak?choleeernie sie boje...
mnie bolaly po transferze pare dni to nawet spac na brzuchu nie moglam, teraz mnie tez juz nie bola, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i u mnie i u was☺:)
 
Dziewczyny mam takie głupie pytanie jestem w cyklu przed stymulacja na anty teraz i zaczynam odczuwac pieczenie narządów i posmarowałam clotrimazolum i przemylam tantum rosa. Co myślicie? Czy to jest megafon problem?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mialam jakies zapalenie podczas anty wiec dostalam maść, pozniej mialam posiew i wyszedl tam stan zapalny woec razem z mezem bralismy antybiotyk i przeszlo.
 
Ok to kupie ananaska :) transfer podobno w sobote wiec mam jeszcze czas.
Dzis nadal leżakuje ale zauwazylam ze mnie sutki zaczęły bolec... dzis mam 20dc i punkcja za mną.
 
Zmiana planów, proszę o zmienianie terminu w kalendarzu na 24 marca :p
Od jutra niby mam dopiero zacząć brać leki i dzisiaj jest pierwszy dzień cyklu na wizytę mam jechać 24 takiego dostałam esa jakoś mi się to nie widzi i mam przeczucie ze będzie już za późno. Ale mam za swoje po co tylko o tym myślę i się stresuje no po co głupia jestem i tyle. Przepraszam, że tyle o tym piszę ale tylko tu mogę wylać moje smutki.
 
Zawiera enzym ktory pomaga w zagniezdzaniu zarodka. To nie zaden lek ale zawszze mozna sie czyms wspomoc. Mi dziewczyny z forum doradzaly jesc 3 dni przed i 3 po transferze po 2 plastry ananasa ale swiezego nie z puszki i nie dluzej...trzymam kciuki
ten enzym to bromelina tylko ananas niedojrzały powoduje skurcze tak samo jak jedzony w nadmiarze:-)
 
reklama
Zawiera enzym ktory pomaga w zagniezdzaniu zarodka. To nie zaden lek ale zawszze mozna sie czyms wspomoc. Mi dziewczyny z forum doradzaly jesc 3 dni przed i 3 po transferze po 2 plastry ananasa ale swiezego nie z puszki i nie dluzej...trzymam kciuki
Ja tez wcinalam ananasa. Zresztą nie ukrywam ze smakował mi jak nigdy dotąd [emoji39]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry