reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powodzenia !!!!!!!!QUOTE="adunnnia90, post: 14952224, member: 169172"]11.45 [emoji4] juz pomalu zaczynam sie denerwowac sama nie wiem czemu. Nie nic wiecej nie wiem na temat zarodkow jutro na miejscu sie dowiem.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
No a mój doktor powiedział ze takie jeżdżenie do szpitala jest bez sensu. Bo nic nowego nie wniesie a tylko może zaszkodzić. Ja mu ufam. Ja od tygodnia się oszczędzam bo tak mi zalecił. W poniedziałek na usg nic nie było. Żadnego krwiaka. Kosmowka ok.

Z doświadczenia wiem,ze szpital nic nie pomoże....
trzymam za Ciebie kciuki, u mnie niestety skończyło sie to źle ale czy to wina krwiaka??? Nigdy sie tego nie dowiem....

Dziękuję :* bardzo szybko zleciało. To już dzisiaj [emoji5][emoji5]

No trzymam kciuki, musisz podnieść trochę statystykę doktorkowi [emoji6]

jestem chyba nienormalna właśnie zobaczyłam moją kolerzanke z podstawówki niedawno urodziła 3 dziecko a ja się poryczałam dobrze że mnie nie widziała:(

Strasznie mi przykro [emoji17] przed podejście byłam pełna pozytywnych emocji a teraz boje sie,ze usłyszę, ze moje najbliższe koleżanki są w drugiej ciąży [emoji17]


jaka powinna byc ta beta?9dpt 4 dniwy zarodek...

Heheh, najlepiej pozytywna [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
I ja tak mam. Kazda ciaze znajomych czy kolezanek z pracy zaczynam od placzu, ale juz w domu, albo jak tylko dosiade sie do meza jak wracamy. On od razu wie o co chodzi.

Mimo ze sie z nimi ciesze to placze...

To chyba nie jest nienormalne, przynajmniej dla nas, wiec w naszej grupie to normakne zachowanie.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
dokładnie tak samo reaguje, i do tego czasami mam wrażenie że mówią mi o jakiejś nowej ciąży i czekają z ciekawością na moją reakcję, nigdy nie jest entuzjastyczna ale to w odwecie przez ich wścibskość, mam kol. w pracy z ktorą siedzę, która zawala mnie pytaniami, bo coś tam wywnioskuje z moich pólsłowek z rozmów telefonicznych i później zadaje pytania typu: ile zarodków naprodukowałaś? i czym ci to włożą...żal...
 
Do góry