reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam... Troche mnie tu nie bylo. Jakos musialam ogarnac sie po poronieniu, zabiegu i znowu walka na nowo. Wlasnie jestem po 2 transferze mialam w sobote 2 blastocysty 5 dniowe... To czekanie jest przerazajace.... Najgorsze to ze nie pamietam jak wtedy sie czulam... I tak staram sie nie doszukiwac... Pozdrawiam wszystkich:)
 
Ale to było nie z porannego moczu więc się nie liczy, sikance oszukańce beta pewniejsza może jeszcze będzie ok

Pierwsza ciąża po ICSI juz pokazała sie w 6dpt na wieczornym teście , niestety jej nie utrzymałam.

Poddaje sie ... jestem wściekła , rozżalona i wszystko do dupy , to było czwarte podejście... ile można ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale kochane jesteście dzięki za miłe słowa, nie było mnie parę godzin, a tu tyle wiadomości :) aż odrazu lepiej na sercu się robi, w realu nie ma sie komu wyżalić to przynajmniej tutaj może się wygadać. Martwię się trochę bo dzisiaj tak mnie ukuło w brzuchu po lewej stronie jak wysiadałam z samochodu że się wystaraszyłam. Boże człowiek się boi przed USG żeby pęcherzyki były, poźniej po punkcji żeby zarodki, a po transferze żeby się wszystko udało. Ciężkie niesprawiedliwe to życie jest. Kusiło mnie żeby kupić test w aptece ale zrezygnowałam :( bardzo się boje że dostanę @ :( musimy wytrzymać do piątku, dzisiaj zapłaciliśmy za 2 nasze zarodeczki które przeżyły, ale tak bardzo bym chciała z nich korzystać dopiero za rok , po udanej teraz ciąży :( obiecaliśmy sobie że jak się uda teraz to będziemy odrazu za rok próbować kolejny raz, żeby nie czekać dłużej :) dzisiaj dzień kobiet, w piątek dzień mężczyzn już widzę uśmiech mojego M jakbym w prezencie powiedziała mu że będzie wkońcu tatusiem :( :)
 
reklama
Do góry