reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj ciężkie... [emoji20]w którym tygodniu? Dawno to było? Z IVF czy naturalne? Moze pisałaś juz, ale nie doczytałam...


Gratuluje [emoji847]



Juz doczytałam, ze jest potrzebny... Moj musiał specjalnie przyjechać ze mna ostatnio. Ja na ferie i na badania z dzieckiem i okazało sie , ze bez jego podpisu ani rusz. Takze na przyszły transfer podpis mam, jakby sie nie powodziło to pewnie na kolejny tez bedzie musiał przyjechać specjalnie dla tej jednej minuty w recepcji kliniki... No ale potrzebne to w sumie...


89d44b730a883763e0bbf1e90ea3cab2.jpg

Gosiu, to ten produkt ze zdjęcia. Ma sporo witamin z grupy B. Biorę to, magnez i potas wcześniej, bo mnie troche wypłukalo po zabiegu. I wlasnie skończyłam 'włosy , skora , paznokcie ' z solgara ;) (bo ze stresu zaczęłam łysieć, połowe brwi mi wypadło i zakola sie zrobiły :/ na szczęście sie zatrzymało i nawet odrasta) tam tez jest fajny skład. Nie wiem czy to tylko b-right czy cały moj zestaw, ale zdziałał cuda. Przez prawie dwa miesiące byłam tez na solidnej diecie, bez głodzenia oczywiście , ale dbałam o bilans posiłków. Nie wiem, moze i to miało znaczenie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki kochana :*
 
Myślisz, że to będzie z mojej strony bardzo nieodpowiedzialne Z mojej strony jak będę brała clexane? kurde po co jak mam to w domu Teraz będę tylko o tym myśleć :-/
Na wlasna reke bym nie brala bo jest to lek ktory pozniej bedziesz brac przez cala ciaze bo beda sie bac go odstawic. Porozmawiaj z lekarzem czy mozesz brac
 
reklama
Do góry