reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Ilona, ja miałam zalecenie od swojego gina aby luteinę dopochwowa, aplikować doodbytniczo, bo wchłania sie równie dobrze (jak nie lepiej) a nie podrażnia wlasnie.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...

Ja w ciazy czy nie to mam ten problem. Od jakiegoś czasu pije co rano błonnik witalny ( mix babki jajowatej i babki płesznik) i jest o niebo lepiej. Dwie łyżeczki specyfiku na szklankę wody mineralnej, odstawiam na ok 20 min, w tym czasie make up i wypijam ;) Zanim wstanę z łóżka staram się wypić szklankę wody z cytryna. Kiedyś zalewałam woda suszone śliwki, ale średnio na mnie działały. Otręby często dodaje do posiłków no i zero białego pieczywa. Jak w tłusty czwartek zjadłam pączka do kawy i pysznego precla z masłem na śniadanie to do wieczora czułam to prawie w gardle. Jak makarony to pełnoziarniste, ryż tez ciemny. Woda, herbata, woda, herbata, woda... i jakoś funkcjonować mogę...

Ja jutro pierwsza wizyta przed ivf i zaczyna mi sie okres. Mam nadzieje, ze to nie zablokuje niczego. Jak ja bym chciala juz zaczac stymulacje :-(
A mi, gdy byłam w ciąży, na zaparcia pomagały śliwki takie z puszki. Działały aż za bardzo ;-)

Oska, jak masz większość badań to chyba dobrze, jutro obejrzą Cię jeszcze i pewnie dadzą leki. Razem będziemy transferować, mowie Ci ;)

Ilona88, po kilkunastu tygodniach stosowania to podmywałam sie przy każdej wizycie w domowej łazience. Jak myśle o dowcipnym lutinusie to mam ciarki. Aplikacja najlepsza z tym aplikatorem, bo czasem trzeba sobie zapodać na mieście, a wiadomo warunki rożne, ale po godzinie czy dwóch biegłam do domu pod prysznic , bo wytrzymać nie mogłam tego 'dyskomfortu'...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...

Moja położna na zaparcia polecła zjeść 12 śliwek suszonych na wieczór i rano tak samo popić woda nie wiem czy pomaga bo ja zaparć nie mam .
Jedź częściej a mniejsze porcie też będzie Ci lżej.
 
Trzymamy kciuki za udane transfery, udane wizyty i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
01.03 - zanetaanna - transfer
01.03 - pixie_dixie - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - Oska305 - wizyta przed in vitro
01.03 - aniasiwa - transfer
01.03 - addunia90 - kontrola w czasie stymulacji

02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - roksii89 - wizyta przed crio
08.03 - AniaCh - kontrola owulacji przed crio
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
09.03 - anetka303 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
11.03 - Ava81 - betowanie
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13.03 - Kikuli - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji

14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry