reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Musisz być między 2-5 dniem cyklu, zrobi USG.
Bylam. I dobrze zrobilam, bo okazuje sie ze w trakcie hiperki pokonczyla mi sie waznosc badan. Dzis zrobilam cala mordologie i wymazy.

Lekar powiedzial zeby isc na impreze i sie dobrze bawic. Zobaczymy sie ok 7dnia cyklu, a w miedzy czasie dostalam zestaw lekow malego narkomana :d

Zadanie na dzis: wydac 1000zl w 10 minut, uwazam za wykonane.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn transferujacych na crio. Jak wygladala pierwsze wizyta w cyklu? Mnie lekarz kazal sie pokazac 1szego dnia cyklu, ale on przyjmuje tylko we wtorki, srody i piątki. Dzis raczej nie bedzie @, w piatek mam impreze integracyja wyjazdowa z pracy, na ktora chcialabym jechac a do wtorku to jeszcze caly tydzien... Jak myslicie moglabym isc dzisiaj? Jakos nie spodziewam sie ze on pierwszego dnia cyklu będzie robil usg dopochwowe...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam sie pokazac 2dc...mialam usg zeby zobaczyc czy nie mam zadnych torbieli i czy nie ma sledu po hiperce...i przepisal mi estrofem bo podchodzilam na sztucznym cyklu i kontrola 13dc...
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn transferujacych na crio. Jak wygladala pierwsze wizyta w cyklu? Mnie lekarz kazal sie pokazac 1szego dnia cyklu, ale on przyjmuje tylko we wtorki, srody i piątki. Dzis raczej nie bedzie @, w piatek mam impreze integracyja wyjazdowa z pracy, na ktora chcialabym jechac a do wtorku to jeszcze caly tydzien... Jak myslicie moglabym isc dzisiaj? Jakos nie spodziewam sie ze on pierwszego dnia cyklu będzie robil usg dopochwowe...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja z tego co pamietam mialam na wizyte umowic sie ok 10 dc na usg i ustalenie terminu transferu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ciazy czy nie to mam ten problem. Od jakiegoś czasu pije co rano błonnik witalny ( mix babki jajowatej i babki płesznik) i jest o niebo lepiej. Dwie łyżeczki specyfiku na szklankę wody mineralnej, odstawiam na ok 20 min, w tym czasie make up i wypijam ;) Zanim wstanę z łóżka staram się wypić szklankę wody z cytryna. Kiedyś zalewałam woda suszone śliwki, ale średnio na mnie działały. Otręby często dodaje do posiłków no i zero białego pieczywa. Jak w tłusty czwartek zjadłam pączka do kawy i pysznego precla z masłem na śniadanie to do wieczora czułam to prawie w gardle. Jak makarony to pełnoziarniste, ryż tez ciemny. Woda, herbata, woda, herbata, woda... i jakoś funkcjonować mogę...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wiem od lekarza, ze nie powinno sie tego za dlugo stosowac, w ogole tego rodzaju wspomagaczy, bo jelita przyzwyczajaja sie i robia sie leniwe i jak sie to odstawia to jest jeszcze gorzej niz bylo. W miare mozliwosc trzeba zastapic ruchem, a jak sie nie da to jesc cos nad czym jelita beda pracowaly


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach dziewczyny :-)
Ja mam dzisiaj dzień świra zaspalam do pracy pierwszy raz chyba od 5 lat dzisiaj latam wszędzie na pełnych obrotach :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry