reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...

To normalne,przejdzie w 2 trymestrze i to tez Tylko na chwile no 3 trymestr znow mam zapsrcia
Jedz sliwki ,gotowana marchew,ktos pisal kiedys I siemiu lnianym gotowanym Ale nie za bardzo wiem o co chodzi ... mozesz tez lekarza zapytac o lek na zaparcia w ciazy wiem ze w pl sa

O krwawieniu poprostu przestan myslec i koniec,tez zaczelam plamic Ale stsrajmy sue utrzymac spokoj!!![emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Yplocka
Na zaparcia dobra jest ciekla parafina 1 łyżka przed snem ona nie powoduje skurczy jak tabletki na zaparcia a oliwi jelita i lepiej wychodzi że tak się wyrażę :p
 
reklama
No i chyba dlaspokoju bede chciała ten progesteron nawet jak bedzie naturalny cykl tym razem.

Ale co do przeczuć kobiety...mhm. Ja miałam sobota, niedziela i wczoraj mdlosci i wyczulenie na zapaszki straszne. Nawet napady duszności i lekkich zawrotów głowy. Myślałam sobie- za wcześnie na takie objawy. Durna babo, jesteś w ciąży urojonej. I co? Po mailu z wynikami bety wszystko przeszło. Jak pstryknięcie. Tyle jesli chodzi o objawy mam do powiedzenia ;)
Kochana przy pietwszym podejsciu tez tak mialam wszystkie zapachy mnie draznily ba nie moglam nawet nic zjesc bo wszystko mi smierdzialo i niestety beta 0 :(
 
Do góry