reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Którego marca masz tranfer może w tym samym czasie co ja :-)
Kochana, ja bym chciała stymulację zacząć w marcu. Teoretycznie i w tym samym miesiącu mogł by byc transfer ;). No ale to zobaczymy bo nie dość, ze M. ma bakterie to jeszcze czekam na moj kariotyp wiec pewnie sie to przeciągnie...A Ty kiedy masz transfer?
 
Yplocka, mam temat zaparć nieźle przerobiony ze względu na synka, który ma wieczny problem. Najlepsze to kiwi, siemię lniane (kupujesz mielone i dodajesz do zup, sosów), ciemne pieczywo, surowa marchewka (gotowana zapiera), kiszona kapusta. Suszone śliwki tak, ale po namoczeniu, bo takie suche dodatkowo zabierają wodę z organizmu i efekt odwrotny. Poza tym dużo kasz, jaglana, jęczmienna, komosa ryżowa też dobrze wpływa. I woda, woda, woda.
 
Kobitki, mam pytanie mam mega problemy z zaparciami i wzdeciami. Oczywiście jest przy tym mega bol brzucha. Walka w toalecie to standard. Boje się ze to może zaszkodzić. Czy ja juz schizuje?
Cały czas mam wrażenie ze zaraz dostanę krwawienia. Przepraszam ze Wam truje, ale tylko Wy mnie zrozumiecie.
Wczoraj po wizycie czułam się mega spokojna a dziś jazda na maksa. Co robić. Ten stres mi przecież szkodzi...

Mi po punkcji trochę czopki pomagały,a lekarz przepisał mi jeszcze jakis syrop Lacthlosum chyba, teraz ratuje sie jabłkami i dzisiaj zrobiłam sobie obiad( mleczko kokosowe, marchew, pieczarka i szpinak plus ryż) zjadłam 2 dokładki i nie mam pewności czy to to czy stres przed jutrem, ale poszło wszystko , a zalegało juz 3 dni [emoji12]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Mi po punkcji trochę czopki pomagały,a lekarz przepisał mi jeszcze jakis syrop Lacthlosum chyba, teraz ratuje sie jabłkami i dzisiaj zrobiłam sobie obiad( mleczko kokosowe, marchew, pieczarka i szpinak plus ryż) zjadłam 2 dokładki i nie mam pewności czy to to czy stres przed jutrem, ale poszło wszystko , a zalegało juz 3 dni [emoji12]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Dziękuję Pixie_Dixie. Trzymam kciuki za jutro.
 
Kochana, ja bym chciała stymulację zacząć w marcu. Teoretycznie i w tym samym miesiącu mogł by byc transfer ;). No ale to zobaczymy bo nie dość, ze M. ma bakterie to jeszcze czekam na moj kariotyp wiec pewnie sie to przeciągnie...A Ty kiedy masz transfer?
Aha, oby wszytko u Ciebie z planem było.
Jak dobrze pójdzie to jakoś dopiero 27 marca, 7 marca mam wizytę to będę więcej wiedzieć :-)
 
Chyba niezle, zależy od dnia, czasami głowa,czasami mdłości No i niestety jeszcze plamie ale mam nadziej, ze to po prostu oczyszcza sie po tym krwiaku. No jutro sie okaże, juz tylko o tej wizycie myśle
emoji58.png



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Trzymam kciuki za wizytę!

Ja dziś byłam u swojego lekarza, widziałam skaczące maleństwo, strasznie ruchliwe. Doktor mówi ze wszystko jest OK, pappa też wyszło dobrze.
Trochę się uspokoiłam ale jeszcze tyle czasu do spotkania...
 
Ja jutro pierwsza wizyta przed ivf i zaczyna mi sie okres. Mam nadzieje, ze to nie zablokuje niczego. Jak ja bym chciala juz zaczac stymulacje :-(
A mi, gdy byłam w ciąży, na zaparcia pomagały śliwki takie z puszki. Działały aż za bardzo ;-)
 
reklama
Do góry