reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Mam pytanie do dziewczyn transferujacych na crio. Jak wygladala pierwsze wizyta w cyklu? Mnie lekarz kazal sie pokazac 1szego dnia cyklu, ale on przyjmuje tylko we wtorki, srody i piątki. Dzis raczej nie bedzie @, w piatek mam impreze integracyja wyjazdowa z pracy, na ktora chcialabym jechac a do wtorku to jeszcze caly tydzien... Jak myslicie moglabym isc dzisiaj? Jakos nie spodziewam sie ze on pierwszego dnia cyklu będzie robil usg dopochwowe...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziweczyny powodzenia na badaniach i trzymam kciuki za udane transfery.:)

M@gda
ja na cyklu naturalnym miałam wizyte dopiera ok 10 dc, ale jeśli chodzi o sztuczny z estrofemem to chyba bierze się go od 2dc
 
Dzien dobry :)
Powodzenia dzisiaj dla wszystkich
Beatka pieknego widoku i dobrych infornacji i czekam na zdjecie twojej corci wieczorem :)
Pixi milego sluchania pikajacego serduszka :)
Udanych transferow niech kropki przytula sie na 9 miesiecy :)
Dobrych wiadomosci na wizytach
 
nie denerwuj sie...mowia...bedzie dobrze..nie nastawiaj sie..mowia...a ja na to spoko...uda ise to dobrze nie uda trudno...nie denerwujeee sieeee!!...wczoraj tylko zostawilam samochod na luzie i mi sie stoczyl...blondynka sobie mysla..hmmmm...NIE UMIEM SIE NIE DENERWOWAC:wściekła/y::no:...tak bym chciala zeby sie udalo!zanetko powodzenia ci zycze!!!ide sie myc i jade co ma byc to bedzie:baffled:
 
Dziewczyny jedźcie i wracajcie z dobrymi informacjami. Ja mam juz okres na całego i brzuch boli tak, że nic nie pomaga. Mam nadzieję, że lekarz nie wymyśli mi usg w takim stanie...
 
nie denerwuj sie...mowia...bedzie dobrze..nie nastawiaj sie..mowia...a ja na to spoko...uda ise to dobrze nie uda trudno...nie denerwujeee sieeee!!...wczoraj tylko zostawilam samochod na luzie i mi sie stoczyl...blondynka sobie mysla..hmmmm...NIE UMIEM SIE NIE DENERWOWAC:wściekła/y::no:...tak bym chciala zeby sie udalo!zanetko powodzenia ci zycze!!!ide sie myc i jade co ma byc to bedzie:baffled:

a ja czekam jeszcze u chirurga .pacjent zerwał mi ścięgna kciuka . Wrrrr. Transfer na 12.20 .

Kochana trzymam za ciebie mocno kciuka [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn transferujacych na crio. Jak wygladala pierwsze wizyta w cyklu? Mnie lekarz kazal sie pokazac 1szego dnia cyklu, ale on przyjmuje tylko we wtorki, srody i piątki. Dzis raczej nie bedzie @, w piatek mam impreze integracyja wyjazdowa z pracy, na ktora chcialabym jechac a do wtorku to jeszcze caly tydzien... Jak myslicie moglabym isc dzisiaj? Jakos nie spodziewam sie ze on pierwszego dnia cyklu będzie robil usg dopochwowe...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz być między 2-5 dniem cyklu, zrobi USG.
 
reklama
Do góry