reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem po wizycie przed ivf, wszystko ok od jutra gonal przez 7 dni, do tego jeden dodatkowy zastrzyk, w poniedziałek wizyta kontrolna, 3lub 4 marzec punkcja i L4 do testu, w pracy jestem narażona na choroby zakaźne także doktor stwierdził że trzeba dmuchać na zimne, encorton, acard, odstawiam

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie przed ivf, wszystko ok od jutra gonal przez 7 dni, do tego jeden dodatkowy zastrzyk, w poniedziałek wizyta kontrolna, 3lub 4 marzec punkcja i L4 do testu, w pracy jestem narażona na choroby zakaźne także doktor stwierdził że trzeba dmuchać na zimne, encorton, acard, odstawiam

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super czyli idziemy równo [emoji4] ja od srody 22.02 gonal+ menopur a ndz 26.02 dodatkowo do tego zestawu gonal, menopur + Orgalutran. W pon 27 wizyta kontrolna i punkcja tez jakos kolo4-6 marca. Ale sie ciesze ze wszystko ok [emoji4] [emoji110]

A leki wykupilas ? Ile placilas?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Trzymamy kciuki za wysoki przyrost bety, udane transfery, udaną wizytę i same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


20.02 - Koniczyna82 - transfer
20.02 - peeggy - transfer
20.02 - yplocka1 - betowanie 4
20.02 - Emilianka6966 - wizyta przed podejściem

22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Moge prosic o wpisanie mnie do kalendarza 27.02 wizyta kontrolna podczas stymulacji [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Chciałam podzielić się z Wami swoją historią ku pokrzepieniu wszystkich serc. Chciałabym wlać nadzieję w serca dziewczyn, którym wydaje się, że są na straconej pozycji. Gdybym chciała opisać wszystko ze szczegółami pewnie nikt nie chciałby tego czytać, za dużo tego :)
W skrócie ( na prawdę bardzo wielkim skrócie)...z góry przepraszam jeśli Was zanudzę.
Od 2011r. staraliśmy się z mężem o dziecko. Po odwiedzeniu kilku lekarzy trafiłam do kliniki gdzie stwierdzono u mnie endometriozę (prawdopodobnie zagnieździła się po laparotomii wielkiego mięśniaka w 2010r. ) i cysty czekoladowe. Przeszłam laparoskopię usunięcia torbieli podczas której okazało się, że to endometrioza IV stopnia, wnętrzności zlepione w kulkę. Przez kilka miesięcy brałam: Visanne, Decapeptyl Depot oraz czopki przeciwzapalne by w ogóle można było przystąpić do kolejnej operacji, tym razem laparotomii. Niestety jajnik przyrósł do jelita i nie udało się go odkleić. Kolejne lata to dojazdy 700km do kliniki, dni i noce spędzone w pociągu, walka z bólem od endometriozy, z bólem jelit, zastrzyki z Decapeptylu, nieudane dwa podejścia in vitro, hiperstymulacja. W międzyczasie choroba nerek, problemy z kołataniem serca, guzek na piersi, a jak już było ok to okres nagle się zatrzymywał i przyczyną niestety nie była ciąża...problem na problemie które ani trochę nie przybliżały mnie do upragnionego macierzyństwa. Gdy udało się wszystko w miarę okiełznać postanowiliśmy z mężem znów spróbować in vitro. Niestety okazało się, że torbiele postanowiły zagościć na dłużej i żadnymi tabletkami ani zastrzykami nie mogliśmy się ich pozbyć. Na jednej z kontroli okazało się, że po 6 latach przypałętał się znów mięśniak, dokładnie w tym samym miejscu...byłam załamana, myślałam, że to koniec, że już nigdy nie pozbędę się tych problemów, nigdy nie podejdę do in vitro i nigdy nie będę miała dzieci... aż tu szok...lekarz podjął decyzję o transferze mrożonych zarodków 02.12.2016r. pomimo nieschodzących torbieli i mięśniaka. Myślałam, że oszalał, no wariat jakich mało ale nie sprzeciwiłam się, bo mu ufam i wiecie co? jestem w 14tyg ciąży. Jak się dopiero tydzień temu okazało... ciąży bliźniaczej :) nie wiem czy to cud, czy nauka...wszystko jedno jak kto to nazwie, ale pamiętajcie "Bo wszystko jest możliwe, a niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu. ". Miejcie nadzieję :*
 
Do góry