reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety Beta 0,5... kropeczki nie chciały zagościć na dłużej [emoji27]

Zbieram sie z podłogi i dalej do walki .

Zostały nam 2 Blastki i 10 moich zamrożonych pęcherzyków .

Trzymam za Was mocno kciuki .

A i proszę czasem żeby ugryźć sie w język i przestać komentować inne przypadki.
Każda z nas jest inna i inaczej to przeżywa , uważam , ze na dyskusje takie jak wyżej to nie miejsce .

Całuje




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo współczuję. Niestety dobrze znam to uczucie.
 
Dziewczyny jestem po leczeniu na ureaplasme i ja i maz. Mój lekarz kazał tydzień po leczeniu zrobic powtórne badanie na ureaplasme. Ale tania tylko pakiet czyli ureaplasma chlymadia i mycoplasma. I teraz nie wiem czy robić znów cały pakiet czy wystarczy 2 możliwość z moczu na ureaplasme litikum parwum. A i teraz nie wiem czy mąż ma też się badac

Hej. Ja bym się dopytała lekarza. Na pewno mozesz uzyskać jego telefon albo mail. Ja myślę ze ty i mąż. I że tylko ureaplasme. Na pewno sa laboratoria, które to robią.
 
Hej. Ja bym się dopytała lekarza. Na pewno mozesz uzyskać jego telefon albo mail. Ja myślę ze ty i mąż. I że tylko ureaplasme. Na pewno sa laboratoria, które to robią.
Kurczę ciężko jest się dodzwonić do niego. Dzwoniłam do alab do obsługi klienta i powiedziano mi ze sa tylko pakiety. A dla męża to albo posiew z cewki albo mocz bądź nasienie. Wiem że z cewki jest dość nieprzyjne. I teraz nie wiem. No i z cewki to koszt 200 a z moczu ok 100. Szczerze to też są chyba mało poinformowani. Tam gdzie robią powiew z cewki to twierdzą że z moczu nie mają takiego badania a mąż na chlymadia robil
 
reklama
Hej ,

Ja leczę sie w Darmstadt i gorąco Wam polecam ta klinikę . O Wiesbaden słyszałam bardzo nieciekawe opinie .


Nawet nie wiedziłam że tam jest jakas klinika,ja słyszłam od mojego ginekologa ze jest dobra,lepsza niz w wezlar
 
Do góry