reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Roksi rozumiem Twoje rozczarowanie ale 2 zarodki to AŻ 2 zarodki. Przeglądam to forum od ponad roku, dziewczyny ktore miały tylko jeden zarodeczek też były podłamane, a tym czasem są już mamusiami albo w ciazy.
Głowa do góry. Jest dobrze! Powodzenia
Pierwsze podejście i nawet nie miałam jednego [emoji52] to był płacz. Nie dość że mała ilość to jeszcze beznadziejna jakość jajeczek.
Drugie podejście, transfer i pach ! Dwie kreski na teście. Nie ilość a jakosc ma znaczenie .

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
 
reklama
To chyba tak nie do konca zalezy od kraju,moze bardziej od kliniki...ja tez w DE i dostaje wiecej niz tylko progesteron...za to nie robia wielu rzeczy ,ktore sa u was w klinikach .Powodzenia:biggrin2:

Pisałam o cyklu naturalnym w którym polecili mi tylko progesteron bo wszystko wskazywało na to , ze nie potrzeba nic więcej .

Przy sztucznym tez miałam więcej leków


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety Beta 0,5... kropeczki nie chciały zagościć na dłużej [emoji27]

Zbieram sie z podłogi i dalej do walki .

Zostały nam 2 Blastki i 10 moich zamrożonych pęcherzyków .

Trzymam za Was mocno kciuki .

A i proszę czasem żeby ugryźć sie w język i przestać komentować inne przypadki.
Każda z nas jest inna i inaczej to przeżywa , uważam , ze na dyskusje takie jak wyżej to nie miejsce .

Całuje




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi kochana :(
 
Aj kochana bedzie dobrze zobaczysz, a takie podenerwowanie wydaje mi sie normalne, ja też tak mam, caly stres zwizany z tym wszystkim własnie tez tak sie i u mnie objawia. Caly czas jestem podenerwowana, wystarczy mala iskierka o jakas glupote a ja juz wybucham :( . Narazie zajmij sie wyzdrowieniem, a potem to juz sie wszystko potoczy i zanim sie obejrzysz to bedzie juz po wszystkim :) trzymam kciuki za pozytywne myslenie ✊
Dziekuje dzisiaj lepsze mam samopoczucie byłam u lekarza rodzinnego i zwolnienie lekarskie do 15 ostre zapalenie oskrzeli tak mnie w klatce piersiowej boli ale dam rade ;D musze wyjscia nie ma ja tez trzymam kciuki za pozytywne myslenie i aby te nasze M nas nie draznili ;D
Niestety Beta 0,5... kropeczki nie chciały zagościć na dłużej [emoji27]

Zbieram sie z podłogi i dalej do walki .

Zostały nam 2 Blastki i 10 moich zamrożonych pęcherzyków .

Trzymam za Was mocno kciuki .

A i proszę czasem żeby ugryźć sie w język i przestać komentować inne przypadki.
Każda z nas jest inna i inaczej to przeżywa , uważam , ze na dyskusje takie jak wyżej to nie miejsce .

Całuje




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi kochana głowa do gory i nadal trzeba walczyc ;)
 
reklama
Dziewczyny polecacie coś na wyciszenie? zauważyłam dzisiaj, że od dwóch dni coś jest nie tak ze mną. Nie mogę sobie miejsca znaleźć cały czas coś muszę robić dzisiaj nic nie spalam. O tej godzinie idę się już myć co zawsze chodzę o 22 ale muszę coś robić bo nie mogę siedzieć. Ale nie czuję się jakoś zła nerwowa, i nic. Sama nie wiem dlaczego się tak zachowuje
 
Do góry