reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja amh 1,1 mowili ze niskie .udalo sie pobrac 5 komorek.wszystkie sie zaplodnily...trzymam kciuki...
Ja już na rezerwie jadę :(
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie starań o pierwsze dziecko, naprawdę. Wszystkie jesteście mega dzielne! Ja wogóle nie brałam pod uwagę ze będę miała jakiekolwiek problemy z zajściem w ciążę...jak zaczęłam czytać o moich wynikach to jakbym obuchem dostała w głowę...lekarz powiedział ze trzeba ratować jajeczka, to jest teraz najważniejsze.

Owocnych betowań życzę!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu i postanowiłam w końcu dołączyć :)
Jestem przed stymulacją, w przyszłym tyg robię ostatnie badania (głównie wirusówka bo reszta zrobiona). Podczas 3 pierwszych dni cyklu mam się zgłosić do kliniki już z wynikami. Boje się, że nie wyprodukuje jajeczek podczas stymulacji, że już :( za późno...amh 0,5, fsh 14,12 U/I - reszta badań w normie. Mam 36 lat.
Od ponad 2 lat staramy się z mężem o drugą latorośl, z synem zaszłam w ciąże naturalnie, w drugim cyklu, ciąża bez problemów, jedynie syn malutki się urodził, nieco ponad 2 kilo, w terminie (hypotrofia płodu). Syn ma 5 lat.
Mam już takiego schiza od tego czytania i rozmyślania, że po nocach śnią mi się oocyty itp...

Czy któraś z Was miała niskie amh, wysokie fsh i wyprodukowała jajeczka?

Pixi_Dixi i Chocolateri - GRATULUJĘ!!!
Jakbyś o mnie pisała [emoji16] Pierwsze IVF poleglismy, długi protokół, Suprecur , Bemfola 300 :7 jajeczek , zaplodnionych 0.
Płacz zgrzytanie zębami i włączenie witamin : zawierających jod, do tego D3 w dużej dawce i koenzym Q10.
Powrót do walki: druga stymulacja długi protokół ; Suprecur, Bemfola 300 i Menopur 75.
Wynik 6 jajeczek, 5 zaplodnionych , 2 zarodki dwudniowe 4A podano, 2 doszły do blastusi i są zamrożone.
9 dpt już pozytywne testy ( moje bladziochy) moje wyniki też były tragiczne. Nawet mnie w pierwszej klinice straszyli, że nie mam szans, że to już albo wcale. A ja czekałam kolejne pół roku i zmieniłam klinikę.
Bądź dobrej myśli!!!!

I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
 
Życzę nam Wszystkim spokojnej nocy i samych pozytywnych myśli .

Ja jutro (9dpt) mam Betę w klinice ... ahhh ten test z 7dnia jakos tak mnie nastroił , ze przestałam juz wierzyć, ze sie uda . Jajniki ciągnął mnie od pierwszego dnia po transferze , cycuchy bolą jak nigdy ale zrzucam to na crinone ( progesteron )

Trzymam kciuki za nas wszystkie , duzo wiary i dobrych wieści na nowy tydzień .

Całusy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki kochana !!!

I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
 
Ja już na rezerwie jadę :(
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie starań o pierwsze dziecko, naprawdę. Wszystkie jesteście mega dzielne! Ja wogóle nie brałam pod uwagę ze będę miała jakiekolwiek problemy z zajściem w ciążę...jak zaczęłam czytać o moich wynikach to jakbym obuchem dostała w głowę...lekarz powiedział ze trzeba ratować jajeczka, to jest teraz najważniejsze.

Owocnych betowań życzę!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Aga ja 38 lat i AMH <0.5
Lykaj witaminy i pierś do przodu. [emoji16][emoji110]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
 
Dziewczyny wiem że niektóre z Was miały krwiaczki. Lekarz przez 2 tyg zalecił bardzo oszczedzajacy tryb życia i polegiwanie. Czy lezalyscie dosłownie przez cały czas i czy krwiaki się wchlonely czy ewakuowaly. Nie wiem czego się spodziewać...
Witaj! Ja w pierwszej ciazy miałam ogromnego krwiaka 6cm. Każdy ruch mógł spowodować jego przesunięcie i odklejenie łożyska . Leżałam plackiem do 12 tyg. Na siusiu jak wstawałam to podtrzymywałam sie ławy żeby nie napinać mięśni brzucha. Wylezalam , krwiak sie wchłonął a dziś mam cudna córeczkę . Tak ze zalecam leżenie plackiem .
 
Aga ja 38 lat i AMH <0.5
Lykaj witaminy i pierś do przodu. [emoji16][emoji110]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01

Kurka JuZ myslalam ze ja tutaj staruszka ,najstarsza bez obrazy oczywiscie,ciesze sie ze skoro starsza i Sue udalo tzn ze mi tez jeszxze raz sie uda [emoji110][emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurka JuZ myslalam ze ja tutaj staruszka ,najstarsza bez obrazy oczywiscie,ciesze sie ze skoro starsza i Sue udalo tzn ze mi tez jeszxze raz sie uda [emoji110][emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wredota no [emoji23]
Ja Ci dam staruszke [emoji23]
A tak poważnie za chwilę 40 a to dla mnie jakaś abstrakcja. Ja cały czas czuje jakbym miała 28 [emoji23]
miłego dnia kobiety. [emoji258]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
 
Cześć dziewczyny...
Jako ze moje kolejne podejście tuż tuż chciałabym przewalkować jeszcze raz witaminy które nie zaszkodzą a wspomogą.
Cynk
Selen
Witamina D3 - jakie stężenie?
Femibion saszetki
Kwas foliowy
Kwasy omega 3

Jod? Jaki najlepiej?






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Złe połączenia:

  • Wapń i Magnez
  • Cynk z Żelazem, Wapniem i Magnezem
  • Żelazo i Wapń
  • Cynk i Selen
  • Cynk i Wit. D
  • Magnez i Żelazo
  • WIT. E i Żelazo
 
reklama
Dobre połączenia:


MAGNEZ z: B1, B6, C, D, wapń

WIT. A z: E, B, D, C, wapń, cynk

WIT. E z: B, C, selen, K, A

WIT. C z: żelazo, B, A, E, wapń, magnez, cynk

WIT. D z: wapń, A, C, E

CYNK z: B6, A, C, E

SELEN z: A, E, C

ŻELAZO z: C,B6, kwas foliowy
 
Do góry