reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej ja już po wizycie. 16 t 4 d. Dzis pan doktor odkrył karty będzie Franio na 100 %
Ja szczęśliwa mąż taka cicha nadzieję miał na córeczkę ale też się cieszy bardzo w końcu imię po jego dziadku.
Z małym wszystko ok serduszko 4 komorowe po lewej stronie. Nie mam fotek bo odkręcił się pupa do nas ale zdjęcie jedne pysiorka na pamiątkę jest.
Kreatola wpisz mnie proszę wizyta 27.02 i termin porodu 17.07. Dziękuję
Zobacz media 718227
U nas jak będzie chłopak też damy na imię Franek [emoji4]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny

Długo mnie tu nie było ...

W grudniu 2015 udało sie na chwile zostać szczęśliwa ciezaroweczka po ICSI jednak na krótko .

Po roku wracam ;)

Jeden transfer na cylu naturalnym robiłam 29.12.16 (2 Blasty 5 dniowe , niestety nie udało sie )

Dzis 6dpt , w zeszła sobotę crio rownież na naturalnym cyklu , znowu 2 Blastki 1AA podane . Powiedzcie czy którejś z Was zdarzyło sie aby Blastka opuściła otoczkę jeszcze przed podaniem jej do brzusia na szkiełku ? W moim przypadku tak sie właśnie tym razem stało . Pani Embriolog twierdzi , ze poprostu jest dobrej jakości i ,ze to dobrze ale ja nigdzie nie doczytałam sie o takim numerze . Może któraś z Was miała podobnie ?

Korci mnie żeby jutro rano zrobić sikanca ...

Całuje mocno


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz, może się mylę, ale z tego co pamiętam to blastocysty 1 są najmniej rozwinięte. Z otoczki wychodzą takie rozwinięte 5. Jeśli Twoja była 1 to jak mogla wyjść? Chyba że jedynką była w momencie zamrozenia, a po rozmrozeniu wyrwala do przodu i miałaś podaną nie 1 a 5
 
Pixie tym razem na cyklu szcztucznym od 1dc 6 mg estradiolu miałam zamrozone 3 dwu dniowe, rozmrozili wszystkie 3 hodowali do 5 doby i w piatej był transfer jednego swa pozostałe trzymali jeszcze dobe- jeden sie zatrzymał a trzeciego zamrozili spowrotem
Mam czas do 2020 by po niego wrocic


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To można powiedzieć ,ze "idziemy łeb w łeb " [emoji846] ja tez mam nadzieję wrócić,zawsze chciałam mieć 5 dzieci ale wystarczy 3 [emoji12]( mam jeszcze 2 zamrożone blastki)


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Do góry