reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam straszne mdłości i nie wiem czy to przez @, czy Elonve! czytam na jej temat ale mało jest o niej napisane nic nie ma jak się mogę po niej czuć ulotka wiadomo wszytkie choroby świata muszą napisać. Znalazłam tylko, że bardzo mało jajeczek jest po niej :-( i już pojawia się stres, czy będą jakieś jajeczka.
U Ciebie wszystko ok to powinnaś odpowiedzieć książkowo . 14 szt . .
Powodzenia
 
reklama
Hej Kobitki. Ja juz po badaniu i wygląda na to, że na tym etapie jest wszystko ok. Lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Bardzo się cieszę ze wszystko wyszło ok. Ile cm ma teraz dzidzia? Ja jestem jakieś 3 dni po Tobie a wizytę mam w czwartek to sobie porownam :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ewcia Kochana dokładnie żeby to jeszcze przełożyło się na ilość pokarmu :) a a poza tym to będzie walka o cycki dwóch chłopaków trzeci mąż i skąd ja tyle ich wezme a ja w zamian będę miała same puloczki w domu oglądać ;) masakra :) dobrze ze aby kotki są płci żeńskiej :):):-D:biggrin2:
 
Super! Bardzo się cieszę ze wszystko wyszło ok. Ile cm ma teraz dzidzia? Ja jestem jakieś 3 dni po Tobie a wizytę mam w czwartek to sobie porownam :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
CRL jest 59 mm, przeziernosc 1,9 ale miał problem z pomiarem i powiedział ze tak mniej więcej jest 1,9 w każdym razie powiedział że jest bardzo dobrze.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm dziwny sposob na walke z implantacja :) ale moze skuteczny skoro z tego korzystaja czyli moze byc tak ze jak sie uda to bedzie miala trojaczki :)

Czytałam, ze czasem mimo, że z normalnych obserwacji endometrium wszystko sugeruje najlepszy moment do implantacji, ale dziewczyna ma za szybko albo za późno uruchamiane receptory odpowiedzialne za implantację. I wtedy implantacją jest możliwa tylko pare dni poźniej albo wczesniej niż wszystko by sę wydawało na oko. Pewnie tego próbują.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry