reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Jeśli pozwolicie to popytać Was troche. Staramy się z mężem o Maleństwo. Kiepskie nasienie męża to nasz problem. Jesteśmy po iui i Wiem, że raczej nic z tego. Czy żeby podejść do in vitro trzeba zaliczyć wcześniej kilka inseminacji? Czy jeśli się zdecydujemy na in vitro to jeden cykl wystarczy na wszelkie procedury? Niedługo wracamy do UK i chciałabym coś podziałać zanim to nastąpi. Zaczynam tracić nadzieję, że doczekamy się swojego Skarbu.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

U nas niedlodnosc idiopatyczna a u nas od razu ivf proponowali ,zero iui
Majac potrzebne badania ty i maz ,mozesz podejsc w danym cyklu do ivf


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Jeśli pozwolicie to popytać Was troche. Staramy się z mężem o Maleństwo. Kiepskie nasienie męża to nasz problem. Jesteśmy po iui i Wiem, że raczej nic z tego. Czy żeby podejść do in vitro trzeba zaliczyć wcześniej kilka inseminacji? Czy jeśli się zdecydujemy na in vitro to jeden cykl wystarczy na wszelkie procedury? Niedługo wracamy do UK i chciałabym coś podziałać zanim to nastąpi. Zaczynam tracić nadzieję, że doczekamy się swojego Skarbu.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Oska, to Ty ??? Znamy sie chyba z innego forum...
Szkoda, ze tu trafiłaś, kibicowałam zeby Wam sie udało .
Mysle , ze teoretycznie powinniście przejść chyba ze trzy inseminacje , ale ja od razy przystąpiłam do IVF.
U mnie wszystko było mega szybkie , cała procedura, przyjechałam tylko na wakacje na miesiac. Z perspektywy patrząc było mnóstwo niedociągnięć i teraz w życiu bym sie na to nie zgodziła. Wszystkie badania robiłam juz po rozpoczęciu stymulacji. Ale Ty na pewno wiele masz juz zrobionych. Pogadaj z doktorem. Ja trafiłam do swojego w trzecim dniu cyklu i chyba od razu dostałam ten cały arsenał leków .
Powodzenia .
Nie trać nadziei.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska, to Ty ??? Znamy sie chyba z innego forum...
Szkoda, ze tu trafiłaś, kibicowałam zeby Wam sie udało .
Mysle , ze teoretycznie powinniście przejść chyba ze trzy inseminacje , ale ja od razy przystąpiłam do IVF.
U mnie wszystko było mega szybkie , cała procedura, przyjechałam tylko na wakacje na miesiac. Z perspektywy patrząc było mnóstwo niedociągnięć i teraz w życiu bym sie na to nie zgodziła. Wszystkie badania robiłam juz po rozpoczęciu stymulacji. Ale Ty na pewno wiele masz juz zrobionych. Pogadaj z doktorem. Ja trafiłam do swojego w trzecim dniu cyklu i chyba od razu dostałam ten cały arsenał leków .
Powodzenia .
Nie trać nadziei.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, a z jakiego forum się znamy? :-) Miło mi jednak spotkać znajoma dusze:-)
No my już mamy duuuzo badań zrobione i chyba chciałabym przejść do in vitro, bo iui to tylko strata pieniędzy za coś co daje 15-20 procent szans

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
12w1d.jpg
Hej Kobitki. Ja juz po badaniu i wygląda na to, że na tym etapie jest wszystko ok. Lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń.
1484938739-aaaaaa.jpeg

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 12w1d.jpg
    12w1d.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 483
Ostatnia edycja:
My juz po wizycie. A wiec Kubus odwrocil sie i jest juz ulozony glowka w dol co dalo sie juz odczuc. Wazy 1234 g nie dal sobie zrobic zdjecia bo buzke zakryl raczkami. Szyjka jeszcze dluga zamknieta 3.44 cm. Tylko zaczelo mi cisnienie skakac dzis mialam 157/97 i mam codziennie mierzyc. I moja waga tez poszla w gore 29 tc i +11 kg.
 
Jaki(a) slodzitkie. A czy plec ci powiedzial
No właśnie nie powiedział. Zbył mnie tylko, że na tym etapie wszystko wygląda tak samo chociaż wiem, że jakby się postarał to by zobaczył. Zresztą nieważne, najważniejsze że na tym etapie jest zdrowe [emoji1]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam straszne mdłości i nie wiem czy to przez @, czy Elonve! czytam na jej temat ale mało jest o niej napisane nic nie ma jak się mogę po niej czuć ulotka wiadomo wszytkie choroby świata muszą napisać. Znalazłam tylko, że bardzo mało jajeczek jest po niej :-( i już pojawia się stres, czy będą jakieś jajeczka.
 
Do góry