reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Koniczyna
A jakie miałaś endo wcześniej dobre? Ja zawsze miałam ok a ten estrofem mi namieszał na naturalnym jest podobno trudniej moment wychwycić kiedy zrobić transfer myślałam że w tym miesiącu będę już po a takto znowu musze czekać na okres a raczej dostałam duphaston na wywołanie
 
Właśnie też sobie o tym pomyślałam kiedy to zleciało pamiętam jak dxiewczyny na ciezarowkach mówiły ze 3 trymestr się wlecze mi leci tak szybko każdy dzień ze ani się obejrzeć a już będę w domu z moimi lobuzami :) Kochana a Ty zaraz po mnie :)
Kochana bo ty wiesz ze wczesniej zobaczysz swoje szkraby gdybys musiala doczekac do konca pewnie tez by sie dluzylo :)
 
Kobitki! Nie wytrzymałam i poszłam do lekarza z tymi upławami. Okazało się, że luteina wywołał u mnie grzybicę i stąd plamienie. Na szczęście z dzieckiem wszystko ok, dziś pierwszy raz usłyszałam serduszko:D
Luteinę musiałam odstawić i od dziś, jeszcze przez tydzień, będę przyjmowała progesteron w zastrzykach. A całe zamieszanie wyszło przez to, że stwierdziłam, że zaoszczędzę na ostatniej porcji leków i zamiast drogiego lutinusu pokusiłam się o tanią Luteinę. Ostatecznie wyszło i tak drogo, bo zastrzyki są najdroższe:szok:
Prolutex?
 
O różnicy pochodzenia wiedziałam :), miałam na mysli własnie długość utrzymywania się biorąc pod uwage ze jeden jest tworzony z naturalnego hcg a drugi ze sztucznego. No nic, dzięki! Choć oczywiście juz zaczęlam węszyć po forach i wiekszość, podobnie jak ja ostatnio, 8dpt 3 dniowych zarodków miała juz pozytywny test. Czasem z bledszą kreska, ale był. Czuje ze to koniec :/
Mysl pozytywnie jesli to 3 dniowe blastki to beta dobiero sie wytwarza bo w 8 dniu konczy sie implantacja. Na innym forum dziewczyna tez mocno przezywala ze 8 dnia test wyszedl negatywny a 5 dni pozniej beta 1500 zycze ci tego samego :)
 
Grzybice wywołał Luteina, a prolutex dostałam teraz, żeby się wyleczyć. Będę brała jeszcze przez 7 dni (do końca 12 tygodnia) i koniec z progesteronem... przynajmniej na razie.
Wiem co to za bol bo przyjmowalam te zastrzyki od crio do konca 11 tyg + zel i za taki zestaw placilam bez groszy 500 zl i to na tydzien wystarczalo
 
Koniczyna trzymam kciuki żeby kropek został w brzuchu na 9miesięcy :D
Asiex dobrze że wszystko się wyjaśniło zobaczysz teraz już wszystko będzie w porzadku ;), niestety czasem tak bywa że ,,co tanie to drogie".

Ja ciągle czekam na @ ale póki co to się na nią nie zanosi.Zresztą ten cykl jest tak dziwny że sama nie wiem kiedy @ma być. Dziś mam 28dc od 24dc mam takie bóle trochę jak miesiączkowe ale delikatniejsze, wzdęcia i tak jakby przelewa mi się w brzuchu; przy każdej wizycie w toalecie sprawdzam czy nie zaczynam krwawić lub plamić ale nic nie ma. 3 stycznia w 13dc miałam histeroskopowo usuwanego polipa endometrialnego i nie mam pojęcia co te wszystkie objawy u mnie znaczą:( Myślałam że te bóle to może spóźniona owulacja i nawet zrobiłam test owulacyjny w niedzielę -wyszedł mocno pozytywny, ale w poniedziałek i dziś wyszedł taki sam więc to raczej nie owulacja bo za długo wychodzi pozytywny.Lekarz mi mówił że @różnie może się pojawić i sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Raczej mam cykle regularne 28dniowe i brzuch mnie boli dopiero 1 dnia krwawienia i to mocno boli.
Może wy coś mi doradzicie...
 
Wiem co to za bol bo przyjmowalam te zastrzyki od crio do konca 11 tyg + zel i za taki zestaw placilam bez groszy 500 zl i to na tydzien wystarczalo
Wow! Z tego zrobiła Ci się spora suma.
Po zastrzykach Prolutexu czułaś jakiś ból w miejscu zastrzyku? Ja właśnie zrobiłam pierwszy i czuję, że to miejsce jest obolałe.
 
reklama
Koniczyna trzymam kciuki żeby kropek został w brzuchu na 9miesięcy :D
Asiex dobrze że wszystko się wyjaśniło zobaczysz teraz już wszystko będzie w porzadku ;), niestety czasem tak bywa że ,,co tanie to drogie".

Ja ciągle czekam na @ ale póki co to się na nią nie zanosi.Zresztą ten cykl jest tak dziwny że sama nie wiem kiedy @ma być. Dziś mam 28dc od 24dc mam takie bóle trochę jak miesiączkowe ale delikatniejsze, wzdęcia i tak jakby przelewa mi się w brzuchu; przy każdej wizycie w toalecie sprawdzam czy nie zaczynam krwawić lub plamić ale nic nie ma. 3 stycznia w 13dc miałam histeroskopowo usuwanego polipa endometrialnego i nie mam pojęcia co te wszystkie objawy u mnie znaczą:( Myślałam że te bóle to może spóźniona owulacja i nawet zrobiłam test owulacyjny w niedzielę -wyszedł mocno pozytywny, ale w poniedziałek i dziś wyszedł taki sam więc to raczej nie owulacja bo za długo wychodzi pozytywny.Lekarz mi mówił że @różnie może się pojawić i sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Raczej mam cykle regularne 28dniowe i brzuch mnie boli dopiero 1 dnia krwawienia i to mocno boli.
Może wy coś mi doradzicie...
Peeggy żebyś wiedziała, że co tanie to drogie. My zawsze mieliśmy tak, że jak padło hasło, "kupimy tańsze to zaoszczędzimy", to i tak płaciliśmy dwa razy i zwykle jesteśmy wyczuleni na to hasło, ale nie wiem czemu w tym przypadku nie zareagowaliśmy :) No trudno... nikt nie mówił, że będzie tanio ;)
 
Do góry