reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow! Z tego zrobiła Ci się spora suma.
Po zastrzykach Prolutexu czułaś jakiś ból w miejscu zastrzyku? Ja właśnie zrobiłam pierwszy i czuję, że to miejsce jest obolałe.
Teraz tego juz nie licze najwazniejsze ze sie udalo ale faktycznie suma byla duza.
A co do zastrzyku to mozesz miec nawet takie zgrubienie bolace ale na drugi dzien juz nie bolalo.
 
reklama
Kochana bo ty wiesz ze wczesniej zobaczysz swoje szkraby gdybys musiala doczekac do konca pewnie tez by sie dluzylo :)
Pewnie tak ale jak widać na ciezaroweczkach prawie wszystkie urodziły przed czasem i to sporo mi się wydaje ze zalezy to wszystko od nastawienia i samopoczucia jak idzie wsxystko ok jak u mnie i do tego nie usiedze w miejscu to czas zapełniam na różnych rzeczach i leci szybciej a jak się ma problemy z ciążą do tego musisz leżeć martwisz sie to wszystko się ciągnie nie wiem tak mi się wydaje :)
 
Pewnie tak ale jak widać na ciezaroweczkach prawie wszystkie urodziły przed czasem i to sporo mi się wydaje ze zalezy to wszystko od nastawienia i samopoczucia jak idzie wsxystko ok jak u mnie i do tego nie usiedze w miejscu to czas zapełniam na różnych rzeczach i leci szybciej a jak się ma problemy z ciążą do tego musisz leżeć martwisz sie to wszystko się ciągnie nie wiem tak mi się wydaje :)
Pozytywne podejscie i brak problemow w ciazy napewno sprzyja :)
Ale np nie dziwie sie ze wszystko sie ciagnie jak ma sie takie zakazy jak lile
Tak tak to prawda chyba tylko kasiabasia rozpakowala sie zgodnie z terminem :)
 
Kobitki! Nie wytrzymałam i poszłam do lekarza z tymi upławami. Okazało się, że luteina wywołał u mnie grzybicę i stąd plamienie. Na szczęście z dzieckiem wszystko ok, dziś pierwszy raz usłyszałam serduszko:D
Luteinę musiałam odstawić i od dziś, jeszcze przez tydzień, będę przyjmowała progesteron w zastrzykach. A całe zamieszanie wyszło przez to, że stwierdziłam, że zaoszczędzę na ostatniej porcji leków i zamiast drogiego lutinusu pokusiłam się o tanią Luteinę. Ostatecznie wyszło i tak drogo, bo zastrzyki są najdroższe:szok:
Pieniądze swoją drogą! ważne, że z dzieckiem wszytko dobrze ;-)
 
Pozytywne podejscie i brak problemow w ciazy napewno sprzyja :)
Ale np nie dziwie sie ze wszystko sie ciagnie jak ma sie takie zakazy jak lile
Tak tak to prawda chyba tylko kasiabasia rozpakowala sie zgodnie z terminem :)
Dokładnie o tym mówię :) bo ile można leżeć przed tv albo czytać a do tego ciągle masz z tyłu głowy ze w każdej chwili coś się może zdarzyć ja też miałam z tyłu głowy ze kurcze tylko żeby nie doszło do tego zespołu przetoczen a przed wizytami zawsze mialam mega stresa ze mnie przeczyszczalo ale dzięki temu że mogłam wszystko robić na codzien zagłuszalam to wszystkim czym się dało i dlatego tak mi przeleciało pewnie gdybym lezala w łóżku jak Lili tez by mi się dluzylo do tego zmartwienia o dzieci ale czego by mi nie kazali to bym zrobiła jak każda z nas :) Kochana jeszcze troszkę sama będziesz się głaskać po brzuszku i mówić do dzidziusia :)
 
Właśnie dlatego, że trzeba zająć czymś głowę, wróciłam do pracy i naprawdę nie żałuję. Czas w pracy leci szybko, a widzę też, że moje nastawienie do pracy się nieco zmieniło. Już się tak nie stresuje wszystkim, chyba dlatego, że mam z tyłu głowy, że w razie czego jest wyjście awaryjne;)
Najbardziej bawią mnie te zerknięcia i domysły... czy ona jest w ciąży czy nie o_O
 
reklama
Do góry