reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ani się jeszcze przypomniało żeby nospę kupić. Jak łyknę godzinę przed to będzie optymalnie? Ona nie koliduje z jakimś lekiem przypadkiem?

Dziewczyny na 100% nie musze być na czczo albo coś? Bo nic mi nie mówiono wiec zakładam, ze normalnie. A przy transferze rozbierające rosołu czy tak jak na badanie ginekologiczne? To bym sobie założyła sukienkę bo dygoczę dzis z zimna ;)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Wiesz co, poprzednio w 8dpt juz był jakis zarys kreski, mam bardzo czułe testy.
A teraz nic kompletnie. No nic, nie pozostaje mi nic innego tylko poczekać...
Ja tez mialam czuly test i co blada krecha. A zebym wczesniej zrobila to tez by jej nie bylo. U nie ktorych dziewczyn beta byla pozytywna a testy nic nie pokazywaly.
 
Ani się jeszcze przypomniało żeby nospę kupić. Jak łyknę godzinę przed to będzie optymalnie? Ona nie koliduje z jakimś lekiem przypadkiem?

Dziewczyny na 100% nie musze być na czczo albo coś? Bo nic mi nie mówiono wiec zakładam, ze normalnie. A przy transferze rozbierające rosołu czy tak jak na badanie ginekologiczne? To bym sobie założyła sukienkę bo dygoczę dzis z zimna ;)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Na transfer od pasa w dol...wez jakies skarpety bo naprwno jak ci wloza zarodek to do pol godziny bedziesz lezec na tym fotelu. Na punkcje na czczo...nawet gumy nie mozna zuc...na transfer normalnie mozna jesc...ja mialam po drodze tylko mc donaldsa no i zjadlam kanapke drwala :)
 
Ani się jeszcze przypomniało żeby nospę kupić. Jak łyknę godzinę przed to będzie optymalnie? Ona nie koliduje z jakimś lekiem przypadkiem?

Dziewczyny na 100% nie musze być na czczo albo coś? Bo nic mi nie mówiono wiec zakładam, ze normalnie. A przy transferze rozbierające rosołu czy tak jak na badanie ginekologiczne? To bym sobie założyła sukienkę bo dygoczę dzis z zimna ;)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Nie musisz być na czczo. Przychodzisz, rejestrujesz się, pilegniarka kieruje Cię do Twojej sali gdzie możesz się przebrać w koszule i szlafrok i zostawić rzeczy (jest też fotel dla mezusia, stolik z gazetami itp.) Po chwili pielegniarka prosi Cię do zabiegowego na zastrzyk rozkurczowy. Potem kladziesz sie do łózia i czekasz az ktoś po Ciebie przyjdzie :) ja sobie nawet pospałam pół godzinki :) mega mnie to zrelaksowalo przed transferem

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nospe mi dali sami w klinice i od transferu 3x1 dziennie ja jadlam...ja mialam jesc przez kilka dni a jadlam do bety...zeby tylko jakis mikroskurcz nie wyplul zarodka...
 
Hej melduje :) chłopaki super obrucili się i już mi nie leżą głowami na pecherzu mało miejsca mają to kopniaki i boksowanie prawie cały czas w tych samych miejscach przepływy super prawie identyczne szyjka zamknięta dostałam fiolke na badanie gbs teraz 6.02 prenatalne i potem już umawiamy się kiedy tniemy i chłopaki juz będą zostało mi jakie 6-7 tygodni :) ogólnie dxieci super ja super doktorek powiedział ze medal mi da i życzył by sobie zęby każda pacjentka tak przechodziła ciążę z obciazeniami to nie musiało by być oddziałów patologi ciąży :)
Cudownie takie wiadomosci medal dla mamusi zasluzony :) buziaki dla chlopakow niech nie kopia mamy za bardzo :)
 
Hej melduje :) chłopaki super obrucili się i już mi nie leżą głowami na pecherzu mało miejsca mają to kopniaki i boksowanie prawie cały czas w tych samych miejscach przepływy super prawie identyczne szyjka zamknięta dostałam fiolke na badanie gbs teraz 6.02 prenatalne i potem już umawiamy się kiedy tniemy i chłopaki juz będą zostało mi jakie 6-7 tygodni :) ogólnie dxieci super ja super doktorek powiedział ze medal mi da i życzył by sobie zęby każda pacjentka tak przechodziła ciążę z obciazeniami to nie musiało by być oddziałów patologi ciąży :)
Lubie czytac takie dobre wiadomosci.Ja pojutrze zobacze swojego rozrabiake. I wlasnie uswiadomilam sobie ze mi zostalo nie cale 11 tyg. Kiedy to zlecialo
 
reklama
Ani się jeszcze przypomniało żeby nospę kupić. Jak łyknę godzinę przed to będzie optymalnie? Ona nie koliduje z jakimś lekiem przypadkiem?

Dziewczyny na 100% nie musze być na czczo albo coś? Bo nic mi nie mówiono wiec zakładam, ze normalnie. A przy transferze rozbierające rosołu czy tak jak na badanie ginekologiczne? To bym sobie założyła sukienkę bo dygoczę dzis z zimna ;)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Ja przed crio dostalam jakis zastrzyk w dupcie na rozluznienie i musialam byc ubrana w koszule ale co klinika to inaczej
 
Do góry