reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za udane transfery, powodzenie w czasie wizyt i same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


18.01 - koniczyna82 - criotransfer
18.01 - sunrisea - criotransfer
18.01 - BeataWarszawa - wiyzta u gin prowadzącego ciążę
18.01 - Pixie_Dixie - kontrola cyklu
18.01 - Ewelin85 - wizyta przed crio

19.01 - JoannaRak - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - asiex - badania prenatalne
24.01 - ziółko87 - badania prenatalne 1
23.01 - Jo_asia79 - betowanie
25.01 - Ewunka - histeroskopia
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

03.02 - Klarsa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.02 - rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - rybka14 - badania prenatalne 3
08.02 - Ewunka - kontrola
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś zatestowałam- 8dpt, 3 dniowe zarodki. I niestety biel aż razi po oczach. Nie ma czego dopatrywać jak przy wczorajszym teście, na którym były chyba jeszcze widoczne resztki ovitrelle.
Ja wiem, że to jeszcze może być za szybko itd, itp, ale chyba czas pogodzić się z ostateczną porażką ;(. Nie tak miał wygladać ten dzień, nakręciłam się tym wczorajszym cieniem niepotrzebnie.
Mysle ze za wczesnie na sikanca. Ja zrobilam sikanca w 11 dniu po pozytywnej becie i wyszla bladziutka kreseczka i mialam blastke
 
Hej :)
Mówi się,że jeśli chcemy załatwić ważne dla nas sprawy (podpisać umowę,zrealizować coś istotnego), najlepszym na to dniem jest środa lub sobota ;)
Mam nadzieję,że dzisiejszą środa przyniesie Wam szczęście i oby Wasze kropki zostały z Wami na najbliższe 9 miesięcy
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powidzenia na wizytach pieknych widokow dobrych informacji :)
Koniczynko sunrise powidzenia zacisnijcie mocno nozki niech to bedzie ten dzien ktory bedzie pieknie trwal z kropkami przez 9 miesiecy :*
 
Mam też pytanie związane właśnie z l4 powiem wam, że nigdy nie brałem. W piątek muszę zgłosić kiedy idę na urlop bo @ ma być niby w czwartek podchodzę pierwszy raz to nie mam pojęcia po ilu dniach od @ jest transfer. I tak się zastanawiam, czy na l4 będzie napisane, że kliniki Invimed itp? bo jeśli nie to biorę l4, a nie urlop i nie muszę się martwić kiedy brać urlop!
No niestety jest pieczatka kliniki na l4... Nie ma symbolu choroby ale jest od kogo...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A na L4 z tego co pisały dziewczyny jest kod. Co kryje się pod kodem mogą w kadrach wiedzieć ale ni postronni. Chyba, ze kadry plotkują. Co do pieczątek to nie wiem czy tylko zwykła lekarza czy tez kliniki.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Kod jest na druku dla zus... Na druk Do zakladu pracy sie nie kopiuje wiec nie moga sprawdzic

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a raczej za 1 razem się udaje? Czy trzeba nastawić się na wszystko. Bo ja to trochę się tak cieszę jak bym już była w wymarzonej ciazy a nie chce się rozczarować.
Też tak miałam ale teraz mi już przeszło! i tak jak biorę urlop mam ochotę gdzieś pojechać na wakacje :-) ale mój M mówi, że jestem za delikatna, żeby lecieć samolotem bo jak się okaże, że będę w ciąży to będę później płakać jak coś się stanie złego. Więc go słucham i siedzę na du...
 
Do góry