reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ta hiperstymulacja jak sie objawia? I w czym przeszkadza?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Obys nigdy sie nie przekonala. Bol straszny jajnikow to tego wyladowalam w szpitalu bo nie moglam normalnie oddychac. Przy oplucnej przy nerkach przy otrzewnej mialam plyn przez ktory mnie np strasznie bolaly nerki...
 
Ja jak miałam transfer około 12 to mi lekarz leki rano kazał wziąć wszystkie normalnie a dawkę popołudniowa wziąć tylko te leki które nie są dowcipne (te dowcipne kazał piminac).I wieczorem po transferze miałam już brać leki jak wcześniej

Mi lekarz odpisał. Ja mam o 13 i poranne mam przyjąć normalnie a lutinusa dopochwowo popołudniowego w klinice bede miała zaaplikowanego po transferze. Reszta normalnie.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Dziewczyny wyszłam z wizyty z nowej kliniki : skierowanie na immunologie do Łodzi ,skierowanie na Kariotypy i na Histeroskopie!!! Przed wejściem znalazłam grosik na szczęście wiec mam nadzieje ze światełko w tunelu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli jednak zdecydowaliscie się na Łódź? :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
:)
Tak sobie właśnie czytam i wynalazłem, ze Bromelanina zwiększa wchłanianie leków przeciwzakrzepowych. Wiec lepiej nie jeść z Acardem żeby nie przedobrzyć. I jeszcze, ze może powodować skurcze. Oczywiście chodzi o większe dawki przy suplementacji. Wiec nie przesadzajmy z nią. Po transferze nie tknę tego "środka"


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Wlasnie dlatego ananasa je sie 2 dni przed i 3 dni po transferze zeby nie wywolac skurczy. Chociaz na Olsztynskim forum Artemidy mamy dziewczyne ktora wtranzalala po 2 plastry przez cale 2 tygodnie po transferze i jest w ciazy. Prawda jest wiec taka ze jak ma sie zagniezdzic to sie zagniezdzi i nic nie stanie na przeszkodzie :)
 
Obys nigdy sie nie przekonala. Bol straszny jajnikow to tego wyladowalam w szpitalu bo nie moglam normalnie oddychac. Przy oplucnej przy nerkach przy otrzewnej mialam plyn przez ktory mnie np strasznie bolaly nerki...
Masakra nie strasz mnie :-( ja pije to białko 3 razy dziennie i do tego na śniadanie i kolacje robię jajka! kurde cały czas zapominam, że mam nie pić kawy, dzisiaj znowu w pracy piłam bo koleżanka zrobiła i to jeszcze kawa parzona :-/
 
Wlasnie dlatego ananasa je sie 2 dni przed i 3 dni po transferze zeby nie wywolac skurczy. Chociaz na Olsztynskim forum Artemidy mamy dziewczyne ktora wtranzalala po 2 plastry przez cale 2 tygodnie po transferze i jest w ciazy. Prawda jest wiec taka ze jak ma sie zagniezdzic to sie zagniezdzi i nic nie stanie na przeszkodzie :)

Dokladnie
Czy to wcinac ananas [emoji531] czy nie ... czy to sprzatac dom Po transferze lub nie .... co ma by to bedzue bo ja jestem takim przykladem nie jadlam ananasa i robilam lekkie porzadki domowe typu mycie podlog i odkurzanie a inne nawet okna myly wiec ....... pozytyw I JuZ
Trzymam za wszystkie !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kawa
Mhm, a w w czym szkodzi kawa jeszcze przed transferem? Tzn. nie mowię o opisaniu się kawa jak w "Kochanych kłopotach" a o jednej maleńkiej słabej kawie do śniadania? Ja się całkiem serio pytam.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
reklama
Kawa
Mhm, a w w czym szkodzi kawa jeszcze przed transferem? Tzn. nie mowię o opisaniu się kawa jak w "Kochanych kłopotach" a o jednej maleńkiej słabej kawie do śniadania? Ja się całkiem serio pytam.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Mi tez sie wydaje ,ze kawa nie szkodzi [emoji6] można ograniczyć jak ktoś duuuuzo pije ale jedno cappuccino z pianka [emoji12][emoji39]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Do góry