reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kiedys slyszalam ze placze Sue w ciazy I se myslalam jak to tak mozna plakac ?? ... a teraz dziewczyny doslownie wkurza mnie nawet korek na ulicy I ja Po srodku niego i nawet o to chce mi Sue ryczec, mowie COs di meza jesli tego nie zrobi JuZ to JuZ mi Sue chce ryczec ... tak szybko nerwy mi puszczaja ze szok ... cierpliwosvi

Koniczynka ty rob jak uwaza sz sadze ze gdybym wyczytala tez bym jadla ananas I te dieta bialkowa,wiadomo chcemy jak najlepiej ,ja kovhalam fajeczki i kawke a rzucilam ,ja tylko pisze jak to u mnie wygladalo Po transferze ,trzymam kciyki mocno [emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam tak, ze jak jest faza (cyklu...) to wyciąga mi łzy wszystko. Szczególnie taka "podniosła muzyka" nawet w reklamie budyniu... Masakra, siedzę, wysmaruje nos, zero wzruszenia, a łzy same ciekną. Potrafią pocięć na bajce dla dzieci. Do kina w ogóle tuszu nie mogę używać. A ja raczej z tych twardo stąpających po ziemi, wszystko rozbijam o prawdopodobieństwo i statystykę. Niestety, moje gruczoły łzawe sa nie do końca moje.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
reklama
Koniczyna
Dziękuję Ci bardzo może to faktycznie te leki?
Peugeotka
Ja też chodziłam na basen całą ciążę byłam nawet w dniu terminu porodu i nie załapałam nigdy infekcji to chyba zależy od organizmu
 
Ponawiam pytanie :) :) :)

Powiedzcie mi jak się nazywa ta procedura "mini in vitro" i czy we Wrocławiu ktoś to wykonuje? Tzn stymulacja do uzyskania 1-2 komórek i jakie są ceny?
 
Mój M wczoraj mi mówił, że herbata ma 250mg/1l kofeiny, a kawa 1000mg/ 1 l, nie wiem, czy to prawda, ale dzisiaj po pracy idę kupić sobie inke koleżanka piła to podczas ciąży. Ja tak kocham kawkę mmmm
 
Koniczyna
Dziękuję Ci bardzo może to faktycznie te leki?
Peugeotka
Ja też chodziłam na basen całą ciążę byłam nawet w dniu terminu porodu i nie załapałam nigdy infekcji to chyba zależy od organizmu

Mi lekarz i kolezanki podpowiedzaly basen ze dobrze wplywa na mnie i na dzidzi w brzuszku to wiec zaczelam Ale od tyg zero nie chce mi sie ;) no msm maly tampon ,mam nAdZ ze nic nie zalapiemy kurcze!!....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam tampon. Na ten basen. Zawsze jakies zabezpieczenie. Ja generalnie nie miewałam infekcji intymnych, kilka razy przyplątało się w ciagu ostatnich 2 lat bo miałam okres prawie miesiąca na antybiotykach troche dożylnych, troche doustnych. No i zaczęłam łapać. Juz na szczęście od pół roku jest git ale na basenie potrafiłam cholerstwo złapać, a arkad chodziłam pływać z tamponem skończyło się to przytrafiać.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Mi kiedyś ginekolog powiedziała zero tamponu na basen, że bakterie zatrzymują się na mokrym tamponie, a jak go nie masz to jest cały czas wymiana coś tak mi tłumaczył
 
Mi kiedyś ginekolog powiedziała zero tamponu na basen, że bakterie zatrzymują się na mokrym tamponie, a jak go nie masz to jest cały czas wymiana coś tak mi tłumaczył
Że bardziej niby można coś złapać jak masz tampon o to mi chodziło :p co ginekolog to inna teoria. Ale fakt też latem mam masakre zawsze coś złapie na basenie!
 
reklama
Do góry