reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Joanna Rak, balątko
Stresów co niemiara jest, to fakt. Ale jak mnie łapie Dól i Wątpliwość albo zaczynam się nakręcać powtarzam sobie jak mantrę, że na ulotce Estrofemu jak byk stoi, ze powoduje depresje i to u połowy pacjentek (penie tych, co biorą dłużej). A to, co wyczytałam na ulotce Encortonu to w ogóle hit:

57c2b2a79b5bdcf592ba7118da43e6c7.jpg


Świadomość, że bardzo prawdopodobne, ze to przez leki jestem taka nerwowa w magiczny sposób mnie uspokaja jak tylko sobie o tym przypomnę :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Ja poproszę o kciuki, moze w lutym podejdę do nowej stymulacji [emoji1307]
Inna klinika inne metody, zobaczymy jakie efekty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hooope pewnie, że trzymam. Super, luty za rogiem, na witrynach sklepowych już pojawiają się tabuny lutowych się tabuny lutowych serduszek. A gdzie trafiłaś?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Joanna Rak, balątko
Stresów co niemiara jest, to fakt. Ale jak mnie łapie Dól i Wątpliwość albo zaczynam się nakręcać powtarzam sobie jak mantrę, że na ulotce Estrofemu jak byk stoi, ze powoduje depresje i to u połowy pacjentek (penie tych, co biorą dłużej). A to, co wyczytałam na ulotce Encortonu to w ogóle hit:

57c2b2a79b5bdcf592ba7118da43e6c7.jpg


Świadomość, że bardzo prawdopodobne, ze to przez leki jestem taka nerwowa w magiczny sposób mnie uspokaja jak tylko sobie o tym przypomnę :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
:)
 
Będzie dobrze, może jak aplikowalas lek lekko się zadrapalas. Z tego co pamiętam to miałaś całkiem mocna betę ;)
A brzuch będzie Ci na początku bolał,bo przecież Twoja dzidzia musi sobie u mamusi poscielic na 9 miesięcy ;) A nie masz tylozgiecia macicy? Ja mam i też mnie czasem w krzyżu zaboli :(
Moja Pani ginekolog poradziła mi kiedyś żeby nie używać aplikator,tylko kucnac i wyschnac głęboko lek środkowym (najdluzszym) palcem :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za wsparcie od razu lepiej:)
 
reklama
Aha, dziewczyny, skorki że tak cisnę ale jak ktoś to teraz czyta to proszę odpowiedzcie w miarę szybko na mój pierwszy podst dzis, tzn. ile dni przed transferem brałyście Encorton. To dla mnie o tyle ważne, ze jesli przesunę transfer na piątek to luteinę powinnam brać od niedzieli. Jak miałby być w środę to musze ja zawcipnąć dziś rano. Dziś rano jest coraz mniej poranne...


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Ja brałam Encorton 2dni przed transferem

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry