reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pozwole sie wtracic ....
Tez sadze ze iui to strata nerwow i pieniedzy,nigdy nie podchodzilam do iui ,z nami ok oboje zdrowi,a i tak od razu ivf zaproponowano ... wiec jak inna kobieta ma problemy w dodatku z partnerem to chyva tym bardziej pod ivf ,chyva ze sie myle Ale zawsze mnie zastanawial fakt ze odmowilib nam iui (twierdzac ze wiek 36)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Caly swiat odchodzi od tej metody ,a ze swiatowa jestes....;););)a tak na serio porownujac icsi a iui ,to jak dzien do nocy i jesli lekarz jest w porzadku iwie z gory ze to sensu nie ma ,to mowi.
A odnosnie problemow ,jak facet ma super armie to robi sie ivf,jak sa problemy to bardziej by icsi pasowalo:)
 
reklama
U mnie jak sie okazalo, ze mam endometrioze i ze u meza nasienie takie sobie to lekarz od razu powiedzial, ze iui to atrat czasu i ze od razu podchodzimy do in vitro. Plakalam dwa dni. Dzieki mezowi zebralam sie w sobie i udalo sie za pierwszym razem. Ciesze sie niezmiernie, ze trafilam na lekarza, ktory nas nie czarowal, dzieki temu za jakies 2 miechy bede mama [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podbijam moje pytanie o klinikę Parens w Krakowie, ktoś cos?

A powiedzcie te metody icsi, imsi i jesCze o pICSI czytałam - to duzo sie różnią skutecznością? Warto dopłacać za IMSI lub za to pICSI? Albo warto przy konkretnych problemach nasienia?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
bylam przekonana ze uda sie za pierwszym razem...a tu niestety porazka:no:

ech wiem co to za ból, moje wyniki są świetne, mojego męża też a ciąży brak, 4 inseminacje i jedno crio i lipa, uzyskałam piękne blastocysty 5 dniowe dwie 4aa i dwie 3aa i jeszcze mam 6 komórek zamrożonych.. nie wiem czemu nie chce mi się nic zagnieździć:(
 
Do góry