reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Peugeotka
Ja usg miałam co wizytę ale chodziłam prywatnie i to w 4d i w tym szkołę rodzenia na basenie taki aerobik dla ciężarówek :p ale najchętniej cały czas bym była podpieta pod usg tak to już jest z nami mamusiami cały czas się martwimy

Oczywiscie ,wiem,prywatnie mozna wszustko ;;))
Ja sadze ze skoro JuZ tyle przeszlam to dam rade te 3 msce jeszcze bez dodatkowych usg I stresow ,czekam cierpliwie do 17/2 na usg i powiedza jak te moje lozysko ....bo raz bylo zle ,lozysko przednie potem znow wszy ok w normie no to zobsczymy teraz ...
Aha no I zrobimy 4d z tego tez JuZ nie moge sie doczekac

Mysli zajmuje przygotowaniem pokoiku dla corci ,wybieraniem mebli ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oczywiscie ,wiem,prywatnie mozna wszustko ;;))
Ja sadze ze skoro JuZ tyle przeszlam to dam rade te 3 msce jeszcze bez dodatkowych usg I stresow ,czekam cierpliwie do 17/2 na usg i powiedza jak te moje lozysko ....bo raz bylo zle ,lozysko przednie potem znow wszy ok w normie no to zobsczymy teraz ...
Aha no I zrobimy 4d z tego tez JuZ nie moge sie doczekac

Mysli zajmuje przygotowaniem pokoiku dla corci ,wybieraniem mebli ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A na kiedy masz termin??
Koniecznie wrzuć zdjęcie ;)
Kiedyś widziałam u siostry usg 3D, 4 D to dopiero musi być widok :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klarsa
To detektor tętna jak byłam w szpitalu to takim słuchali dzieciaki 3razy dziennie
O właśnie, miałam to na końcu języka :) muszę się za nim rozejrzeć :)

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Kurcze,ale Ci zazdroszczę :)
Mój M co chwile mi zagląda pod bluzkę i szuka,pyta czy kopie itp :)
Chociaż od jakiś 2 dni to czuję czasami na dole brzucha tak jakby mi tak czasami jakiś motyl latał :)
Może to jakieś pierwsze oznaki ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No penie tak :)
Są plusy i minusy, mi chyba dość szybko urósł..i generalnie we wszystkich spodniach mi ciasno..kurtki/ płaszcze nie do zapięcia hehe.
Od 1,5 miesiąca kurtki kupuje, w starych mi ciasno i kupiłam modną parkę to mnie wywiewało na wszystkie strony, wczoraj kupiłam płaszcz puchowy, po same kolana, stwierdziłam że wyglądam dziwnie, bo kupiłam rozmiar większy niż zwykle i miałam dziś go oddać, ale jak założyłam i wyszłam przed blok....już go nie oddam, chyba nigdy nie było mi cieplej :)


I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
A na kiedy masz termin??
Koniecznie wrzuć zdjęcie ;)
Kiedyś widziałam u siostry usg 3D, 4 D to dopiero musi być widok :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

13/4 niby a z szpitala ivf 14/4 :)))

Tez jestem ciekawa tego usg ,naj zeby niunia byla ok i moje lozysko bo zawsze od zawsze chcialam rodzic naturalnie
Foto 3D.4d to taki dodatek;)) pamiatka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powoli zaczynam przygotowania do crio i moje pytanie jest odnosnie wpomagaczy kwas foliowy d3 inofen to juz przyjmuje a co jeszcze do tego warto dozucic w jakich dawkach i od kiedy? A i o ananasie to juz pamietam 3 dni przed i 3 po.
 
Moja na zdjęciu z usg wygląda identycznie jak teraz już wtedy cieszyłam się że ma taki mały nosek naszczescie nie po mamusi :p
 
A na kiedy masz termin??
Koniecznie wrzuć zdjęcie ;)
Kiedyś widziałam u siostry usg 3D, 4 D to dopiero musi być widok :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy Beatka będziesz znać płeć? Ja 26.01 mam USG prenatalne i doktorek powiedział że może coś już będzie widać[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sikacza nie wiem kurczę kiedy coś może wyjść wcześniej faktycznie niż beta? Betę zrobię w poniedziałek bo w piątek święto, a w sobotę mi nic nie zrobią... a Ty?


Jutro 10dpt wiec można spróbować sikacza ale się boje.... a w niedziele w szpitalu robie betę bo wynik będę mec w ciągu godz.
Boje się. ...Boje się jak cholerę kolejnej porażki. ...
 
reklama
Kiedy Beatka będziesz znać płeć? Ja 26.01 mam USG prenatalne i doktorek powiedział że może coś już będzie widać[emoji14]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja już znam :)
Córcia [emoji178][emoji178][emoji178]
U mnie na prenatalnych nie było jeszcze widać,ale kilka dni później odebrałam nifty a tam określają płeć :)
Trzymam kciukasy żeby dzidzia pokazała co tam ma :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry