reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ha ha no moja powiedziała,że mam nic nie czytać w internecie bo mnie ochrzani ;)
A badań to już mam rozpisane na 2 miesiące na przód :)
Ale zapytam,zobaczę co powie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Oni wszyscy mówią żeby nie czytać dr Google, nie słuchać co piszą na forach itp. Po części się zgadzam, ale akurat tu dowiedziałam się o nospie, magnezie no i ananasie [emoji16]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
1.03? Toć to wieczność...
Ja do tej pory mimo, że miałam częste wizyty to i tak do 4 dnia po wizycie byłam spokojna a potem odliczałam dni do kolejnej wizyty, im bliżej tym było mi gorzej...i znów wizyta, masa szczęścia, chwila spokoju i zaraz znów strach.. Koniczynka chyba z Tobą pójdę do psycho [emoji33]

Do tej pory dziecięce rzeczy oglądałam oglądałam z dystansem..ale już chyba mogę trochę wyluzować :)



I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
1.03 mam usg drugie prenatalne :)
Wizytę mam wcześniej,18.01 może tam mi podejrzy ;)
Czekam cierpliwie :)
Mi się na szczęście udało jakoś poukładać w głowie i jakoś na spokojnie już podchodzę,jak już wiem że póki co prenatalne i nifty są ok.
Jedynie co mnie martwi to brak brzuszka
Niektóre przyszłe mamy kupują już od 3 miesiąca,więc myślę że śmiało możesz oglądać :)
Ja sobie dodaje wszystko do ulubionych;) później tylko do koszyka i płać i płacz ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oni wszyscy mówią żeby nie czytać dr Google, nie słuchać co piszą na forach itp. Po części się zgadzam, ale akurat tu dowiedziałam się o nospie, magnezie no i ananasie [emoji16]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Ja też, dlatego po prostu pytam o badania i nie mówię czemu mnie to interesuje ;)
Mniej wiedzą, dłużej żyją [emoji14]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peugeotka
Ja usg miałam co wizytę ale chodziłam prywatnie i to w 4d i w tym szkołę rodzenia na basenie taki aerobik dla ciężarówek [emoji14] ale najchętniej cały czas bym była podpieta pod usg tak to już jest z nami mamusiami cały czas się martwimy
Ja już się zastanawiam nad kupieniem takiego urządzenia (nie wiem jak się ono nazywa) do słuchania serduszka w domu...chyba by mnie to uspokoiło.. [emoji16]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Ja już się zastanawiam nad kupieniem takiego urządzenia (nie wiem jak się ono nazywa) do słuchania serduszka w domu...chyba by mnie to uspokoiło.. [emoji16]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]

18d441418b8219b54ae1ca3e926e6ba8.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już się zastanawiam nad kupieniem takiego urządzenia (nie wiem jak się ono nazywa) do słuchania serduszka w domu...chyba by mnie to uspokoiło.. [emoji16]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Jak byłam ostatnio na zabiegu z akupunktury to słuchałam właśnie na takim urządzeniu :)
Nie wiem jakie są dostępne na rynku,ale generalnie dość słabo słychać było,ale coś tak pikalo :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1.03 mam usg drugie prenatalne :)
Wizytę mam wcześniej,18.01 może tam mi podejrzy ;)
Czekam cierpliwie :)
Mi się na szczęście udało jakoś poukładać w głowie i jakoś na spokojnie już podchodzę,jak już wiem że póki co prenatalne i nifty są ok.
Jedynie co mnie martwi to brak brzuszka
Niektóre przyszłe mamy kupują już od 3 miesiąca,więc myślę że śmiało możesz oglądać :)
Ja sobie dodaje wszystko do ulubionych;) później tylko do koszyka i płać i płacz ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

No i ja niby tylko PAPPA robiłam, ale psychicznie jest mi dużo lżej :)
Ja już brzuszek mam..nawet spory...aż sama się dziwię, ale mąż się cieszy :) już tak się wyczuł, że pod choinkę dostałam poduszkę ciazową do spania :) i dziś sam w niej spał [emoji41][emoji6]



I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
No i ja niby tylko PAPPA robiłam, ale psychicznie jest mi dużo lżej :)
Ja już brzuszek mam..nawet spory...aż sama się dziwię, ale mąż się cieszy :) już tak się wyczuł, że pod choinkę dostałam poduszkę ciazową do spania :) i dziś sam w niej spał [emoji41][emoji6]



I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Kurcze,ale Ci zazdroszczę :)
Mój M co chwile mi zagląda pod bluzkę i szuka,pyta czy kopie itp :)
Chociaż od jakiś 2 dni to czuję czasami na dole brzucha tak jakby mi tak czasami jakiś motyl latał :)
Może to jakieś pierwsze oznaki ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry